Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky 2022

TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky 2022Datum konání:
1.3.2023

TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky bilancovaly rok 2022 a ocenily nejlepší žáky v kreativních soutěžích.

Tečku za průběhem projektů Pardubického kraje TECHNOhrátky a ZDRAVOhráty udělalo 1. března 2023 vyhlášení výsledků dlouhodobých soutěží pro žáky zapojených základních a středních odborných škol. Ti nejlepší obdrželi ocenění v Sále Jana Kašpara v budově krajského úřadu za asistence rodičů, ředitelů, učitelů, zástupců regionálních firem, profesních organizací a představitelů Pardubického kraje.

Úkolem pro soutěžící ze základních škol bylo natočit na „chytrý telefon“ videoteportáž „Naše škola na TECHNOhrátkách“. Této soutěže se zúčastnil i Martin Hlávka (IX. třída), který natočil reportáž ze Střední školy gastronomické a technické Žamberk.

V těžké konkurenci se neztratil a obsadil 3. místo. Blahopřejeme.