Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Technohrátky na SŠOŘS Žamberk

Technohrátky na SŠOŘS ŽamberkDatum konání:
20.11.2019

     ZŠ Jindřicha Pravečka se již tradičně účastní projektu TECHNOhrátky, jehož hlavním cílem je podpora technických profesí a řemesel. Snaží se zvyšovat zájem u žáků základních škol v Pardubickém kraji.

    Součástí  každého dílu tohoto projektu jsou soutěžní manuální, vědomostní i edukační aktivity. Vítězové (každého dílu TECHNOhrátek) jak  praktické, tak vědomostní části získají jako první cenu ovocný dort.

     Další z dílů tohoto projektu se uskutečnil na Střední škole obchodu, řemesel a služeb  Žamberk.

TECHNOhrátek na této škole se účastnilo devět škol. Na žáky čekalo sedm stanovišť a na každém z nich úkol, za jehož splnění byly týmu přiděleny body. Škola s největším počtem získaných bodů se stala vítězem soutěže manuálních zručností.

    Poté čekal na účastníky vědomostní kvíz, kde měli ukázat, co všechno si o oborech vyučovaných na SŠOŘS Žamberk zapamatovali.

Ve velké konkurenci se naši žáci neztratili a získali ovocné dorty za vítězství v obou soutěžích.

Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky Technohrátky