Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > TECHNOhrátky SOÚO Králíky

TECHNOhrátky SOÚO KrálíkyDatum konání:
22.9.2021

TECHNOhrátky SOÚO Králíky

S novým školním rokem se rozběhl též další ročník projektu TECHNOhrátky Pardubického kraje, který představuje střední školy Pardubického kraje. Tohoto projektu se již tradičně zúčastňují i žáci ZŠ Jindřicha Pravečka Výprachtice.

22. 9. 2021 proběhl další díl tohoto projektu a žáci IX. třídy se zúčastnili programu, který připravilo SOÚO Králík. Tentokráte se zapojili žáci z 8 škol, včetně skupiny žáků z polského Domaszkowa. Účastníci měřili své dovednosti v praktických činnostech na 7 stanovištích (zámečtina, obrobna, autodiagnostika, kovárna, autoškola, svařovna a integrovaný záchranný systém). Výkony jednotlivých škol byly bedlivě sledovány a nejšikovnější škola získala ovocný dort.

Naši žáci prokázali největší šikovnost a ovocný dort tedy připadl jim.

 TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky TECHNOhrátky SOÚO Králíky