Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Technohrátky Žamberk

Technohrátky ŽamberkDatum konání:
23.11.2016

Letošní třetí "Technohrátky", kterých se naše škola zúčastnila, se konaly v Žamberku v místní Střední škole obchodu, řemesel a služeb. Pro žáky základních škol bylo přichystáno několik stanovišť, kde si mohli osahat různé manuální činnosti. Postupně si všichni zúčastnění prošli dílnu cukrářů, kuchařů, zedníků, truhlářů, číšníků a servírek, dílnu obráběčů kovů a prodavačů. O žáky se celou dobu vzorně starali studenti zdejšího učiliště. Po představení školy a přesunu do tělocvičny proběhl kvíz a samotné vyhlášení výsledků.

Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku     Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku  Technohrátky v Žamberku