Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍDatum konání:
17.9.2020

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

Vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí zná vítěze krajského kola. V literárních pracích se v kategorii L2 na třetím místě umístila Alena Kristková - Hasička. V kategorii L3 druhé místo obsadila Valerie Pfeiferová - Mám srdce hasiče a první místo a postup do celostátního kola patří Gabriele Vodehnalové - Hrdina. Práce byly otištěny ve Výprachtických novinách č. 3. Gratulujeme děvčatům. Poděkování patří i paní učitelce L. Jindrové za přípravu žákyň. Předání cen mělo proběhnout v Multifunkčním centru v Hlinsku 17. 9. 2020. Koronavirus bohužel akci znemožnil.

Fakta: soutěže se zúčastnilo 2 264 dětí, 45 škol, 21 mateřských, 24 základních a 81 SDH.

Mgr. Romana Prokopová