Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vlastivědná exkurze 8. třídy

Vlastivědná exkurze 8. třídyDatum konání:
9.6.2016

Žáci osmé třídy zamířili do našeho krajského města. Pardubice nás přivítaly příjemným počasím a my krátkou procházkou zamířili na první kolbiště. Turnajek v bowlingu ovládl pan učitel Moravec a dal tak laťku velmi vysoko. Po  bowlingu jsme se, kolem Pardubického zámku, přesunuli na Laser game. Tento adrenalinový zážitek stál opravdu za to. Hrát si na vojáky je pro každého kluka bezva hra. Musím říci, že si to kluci i děvčata pořádně užili a my učitelé taky. Po troše aktivní zábavy jsme se přesunuli do blízkého nákupního centra a dali prostor taky trochu dívkám. V odpoledních hodinách jsme navštívili kino. Program byl zajímavý a o filmové trikové efekty nebyla nouze. Následně jsme chvíli relaxovali a pomalu se přesunuli na zpáteční cestu. Volnou chvilku v Lanškrouně si žáci vyplnili po svém. A musím říci, že se opravdu nenudili. Za den plný akcí musí být žáci panu učiteli opravdu vděční.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů