Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vlastivědná exkurze Český ráj

Vlastivědná exkurze Český rájDatum konání:
6.6.2016
Datum ukončení:
7.6.2016

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala. Když jsme dorazili na ubytování čekala nás výborná večeře a druhý den ještě lepší snídaně. Měli jsme se jako v ráji. Druhý den jsme se vydali na Trosky  a hřiště. Výstup na známou zříceninu byl náročný, ale ten výhled prý stál za to. Po občerstvení jsme vyrazili do Šťastné země. Tady se děti mohly vyřádit. Skákali jsme na trampoškách, hráli na schovku, skládali puzzle, přecházeli bažinu a přešli přes strž po lanovém žebříku. Po celou dobu nám přálo počasí a mohli jsme si vychutnat krásy Českého ráje. Cesta zpět byla ve znamení odpočinku a spánku. Musím šesťáky moc pochválit. Byli jste moc hodní, neremcali jste na trasu a byli jste sympaticky zvídaví.

Výlet 6.třída Výlet 6.třída Výlet 6.třída Výlet 6.třída Výlet 6.třída Výlet 6.třída

více foto ve fotogalerii