Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vlastivědná exkurze v Hradci Králové 8. třídy

Vlastivědná exkurze v Hradci Králové 8. třídyDatum konání:
23.6.2021

Lanové centrum Na Větvi

A je to tady. Nastala doba školních výletů a exkurzí. Osmáci se tentokrát vypravili do Hradce Králové. Jejich kroky směřovaly do lanového centra v korunách stromů Na Větvi. Všichni si dosyta užili soustavu síťových hřť, 3D bludiště, překážkové dráhy i tobogán. Rozpálené nohy i tělo měli možnost si zchladit ve fontáně před nádražím. Jejich smích byl tak nakažlivý, že vykouzlil úsměv na tvářích mnohých kolemjdoucích. Samozřejmě nesměl chybět nákup a radost ze získaných úlovku. Cestu zpátky jsme si zpříjemnili zmrzlinou v Letohradě, kde jsme čekali na přípoj do Jablonného nad Orlicí.

Myslím, že si všichni plnými doušky užívali vzájemnou blízkost a možnost něco podniknou společně, což bylo v uplynulých měsících téměř nemožné. Těšíme se, co nám přinese příští školní rok.

Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi Lanové centrum Na větvi