Úvod > Škola > Aktuality > Vlastivědná exkurze v Hradci Králové 8. třídy

Vlastivědná exkurze v Hradci Králové 8. třídy

23.6.2021

Lanové centrum Na Větvi

A je to tady. Nastala doba školních výletů a exkurzí. Osmáci se tentokrát vypravili do Hradce Králové. Jejich kroky směřovaly do lanového centra v korunách stromů Na Větvi. Všichni si dosyta užili soustavu síťových hřť, 3D bludiště, překážkové dráhy i tobogán. Rozpálené nohy i tělo měli možnost si zchladit ve fontáně před nádražím. Jejich smích byl tak nakažlivý, že vykouzlil úsměv na tvářích mnohých kolemjdoucích. Samozřejmě nesměl chybět nákup a radost ze získaných úlovku. Cestu zpátky jsme si zpříjemnili zmrzlinou v Letohradě, kde jsme čekali na přípoj do Jablonného nad Orlicí.

Myslím, že si všichni plnými doušky užívali vzájemnou blízkost a možnost něco podniknou společně, což bylo v uplynulých měsících téměř nemožné. Těšíme se, co nám přinese příští školní rok.