Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vybíjená – 4. a 5. ročník – chlapci a dívky

Vybíjená – 4. a 5. ročník – chlapci a dívkyDatum konání:
10.4.2019

Ve středu 10. dubna 2019 jsme jeli s 24 dětmi ze IV. a V. třídy na okrskové kolo ve vybíjené do Horní Čermné. Na turnaj dorazily 2 týmy děvčat a čtyři týmy chlapců. Po krátkém přivítání a zopakování pravidel jsme se hned pustili do hry. Naše děvčata hrála výborně a zdolat soupeřky z Dolní Čermné nebyl žádný problém. Výprachťačky tedy postoupily do okresního kola, které se uskuteční 24. dubna 2019 v Ústí nad Orlicí.

Chlapci hráli více než výborně. Jednoznačně porazili týmy z Dolní Čermné a Letohradu. Velmi napínavý a hráčsky vyrovnaný souboj byl s Horní Čermnou. Tým zvyklý na domácí hřiště však udolal chlapce z Výprachtic pár vteřin před ukončením zápasu. Horní Čermná vyhrála pouze o jednoho jediného hráče a postupuje do okresního kola. Štěstěna se tentokrát přiklonila na stranu soupeře. Bojovníci z Výprachtic získali „krásné“ druhé místo, ale v našich myslích stejně zůstanou nejlepší… Tak zdatné reprezentanty ve vybíjené naše škola už dlouho neměla.

Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019  Vybíjená 2019 Vybíjená 2019