Úvod > Škola > Aktuality > Vyhlášení vítězů PO očima dětí a mládeže

21.4.2022

Vyhlášení vítězů PO očima dětí a mládeže

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 se v Kulturním domě v Lukové konalo slavnostní vyhlášení vítězů okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže. Žákům naší školy se i letos velmi dařilo a posbírali celkem sedm ocenění. Domů si všichni odvezli krásný diplom a dárek. Všem moc gratulujeme.

Literární část

- kategorie L1 1. místo Klára Štraufová, 2. místo Nikol Dostálková (obě V. třída)

- kategorie L3 1. místo Alena Kristková, 3. místo Patrik Pfeifer (oba VIII. třída)

Výtvarná část

- kategorie ZŠ1 2. místo Eliška Fiebigerová (II. třída)

- kategorie ZŠ2 Klára Štraufová (V. třída), 3. místo Matyas Max Vodehnal (IV. třída)

Klárce a Elišce se podařilo uspět i v krajském kole. Obě vybojovaly ve výtvarné části ve svých kategoriích 2. místo.

Ze slavnostního vyhlášení, které proběhlo 20. 5. 2022 v Hlinsku, si dovezly diplom a dárkové tašky.

Opět blahopřejeme k parádnímu úspěchu.