Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výlet na rodinný singeltrack

Výlet na rodinný singeltrackDatum konání:
2.10.2023

Osm odvážlivců a pan učitel se vydalo na dobrovolný cyklovýlet na nový rodinný singeltrack na Bukové hoře. Za krásného počasí jsme se vydali přes Valteřice na Bukovou horu. Po hodince hezkého stoupání jsme byli na místě. Po sjetí pár zatáček se objevily technické problémy, které nás zdržely. Po dojetí k nástupní stanici jsme si měli možnost projet dětské singeltracky. Následně jsme se vydali přes Heroltice zpět domů. Celkem jsme najeli 24km ve velmi náročném terénu. Až na jeden karambol jsme to zvládli velmi dobře. Natrénujeme na kole nějaké kilometry a třeba vyrazíme na Suchý vrch.

Singeltrack Buková hora
Singeltrack Bukový hora
Singeltrack Bukový hora
Singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora
Výlet na singeltrack Bukový hora