Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > VÝPRACHŤÁCI na Techné v Bühleru

VÝPRACHŤÁCI na Techné v BühleruDatum konání:
10.11.2018

Plný autobus dětí a rodičů odjel na zážitkový den, který byl připraven pro žáky se zájmem o techniku. V rámci Techné se žáci zúčastnili soutěže zručnosti a technické tvořivosti. 31 našich soutěžích připravilo exponáty do soutěže: lego, dřevo, fischertechnik, merkur, modelář. Slavili jsme úspěch. Získali jsme tři místa a ceny pro celou naši školu. Den byl opravdu zážitkový. Prohlídka závodu, přehlídka středních škol, učilišť, sváření, montování výrobků, dokončení polotovaru, který si děti odnesly domů. Za výbornou přípravu žáků děkujeme Mgr. Žanetě Fiebigerové a panu řediteli Appeltauerovi, jenž nás do Bühleru pozval.

Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů