Úvod > Škola > Aktuality > VÝPRACHŤÁCI na Techné v Bühleru

VÝPRACHŤÁCI na Techné v Bühleru

10.11.2018

Plný autobus dětí a rodičů odjel na zážitkový den, který byl připraven pro žáky se zájmem o techniku. V rámci Techné se žáci zúčastnili soutěže zručnosti a technické tvořivosti. 31 našich soutěžích připravilo exponáty do soutěže: lego, dřevo, fischertechnik, merkur, modelář. Slavili jsme úspěch. Získali jsme tři místa a ceny pro celou naši školu. Den byl opravdu zážitkový. Prohlídka závodu, přehlídka středních škol, učilišť, sváření, montování výrobků, dokončení polotovaru, který si děti odnesly domů. Za výbornou přípravu žáků děkujeme Mgr. Žanetě Fiebigerové a panu řediteli Appeltauerovi, jenž nás do Bühleru pozval.

Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné Techné