Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017Datum konání:
7.9.2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.

Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužku  Vystoupení tanečního kroužkuVystoupení tanečního kroužku