Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“

Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“Datum konání:
13.11.2022

Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“

V neděli 13. 11. 2022 se uskutečnilo „Setkání seniorů z Výprachtic“ a žáci naší školy si pro účastníky této akce připravili krátký kulturní program, jenž byl protkaný písničkami, básničkami a tancem. Vydařené vystoupení se obecenstvu líbilo. Žáci Eliška Fiebigerová, Markéta Hegerová, Zuzana Jandejsková, Natálie Jandejsková, Tina Beranová, Vojtěch Krátký, Aneta Pelclová a Tina Barnetová byli odměněni nejen potleskem a pochvalou, ale také sladkou dobrotou. Děkujeme!

                                                                                                           

Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“
Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“
Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“