Úvod > Škola > Aktuality > Výzvy

Výzvy

21.5.2020

Výzvy

Naši pedagogové připravili v době koronavirové DVĚ výzvy pro žáky, rodiče, ale i občany Výprachtic.

První výzva je zaměřena na fyzickou zdatnost a kondici. Zvedni se z gauče a vyběhni VÝPRACHTICKOU SJEZDOVKU. Vyfoť se, změř si čas a pošli foto. Výkony zaznamenáváme. Nejlepší účastník bude oceněn.

Druhá výzva je kreativní. Chtěli jsme podpořit uměleckou tvorbu. Vyhlásili jsme výzvu pro všechny holky a kluky. Vyrob barevný větrník, který by rozzářil naši školu. Veselá výzdoba před školou udělá radost malým i velkým kolemjdoucím.

Na vaše super výkony a skvělé větrníky se budeme těšit. Větrníky nezapomeňte přinést do školy.

Jak se vám ve výzvách dařilo se dozvíte v příštím vydáni Výprachtických novin.

Více informací najdete na iŠkole v centrální databázi – složky - výzvy.

Nikolka Dreslerová