Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > WOCABEE A POSTUP DO KRAJE

WOCABEE A POSTUP DO KRAJEDatum konání:
22.5.2020

WOCABEE A POSTUP DO KRAJE

Ve druhé polovině února se všichni žáci druhého stupně naší školy zaregistrovali do online aplikace Wocabee. Prostřednictvím této aplikace jim jsou vyučujícím zadávána slovíčka z anglického jazyka ve formě "balíčků". Žáci je plní tak, že si každý balíček projdou třikrát (doplňují písmenka ve slovíčkách, přiřazují dvojice apod.) a tím mají splněno. Zároveň získávají body za každé další projetí slovíček. Aplikace také nabízí možnost soutěží mezi žáky, či psaní testů online. Děti se tedy nejen baví v předbíhání se navzájem v získaných bodech, ale především samy zjistily, že tímto způsobem se slovíčka opravdu naučily. Úspěch v okresním kole je tak příjemnou odměnou jejich snahy.

 

woc.jpg