Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Youtuber ve škole

Youtuber ve školeDatum konání:
24.6.2021

YOUTUBER VE ŠKOLE…

 Dnes přijel potěšit žáky II. stupně youtuber, příležitostný herec a muzikant Míra Fišar alias Black Fish. A protože se pan učitel Moravec v minulosti podílel autorsky i pěvecky na několika jeho písních, zazpívali dětem dvě z nich naživo. Zazněly i další písničky a na závěr, zcela unikátně pouze s kytarou, i akustická verze písně Labyrint. Děti si tuto netradiční show naplno užily a s Black Fishem si i zazpívaly. Nechybělo ani hromadné focení s tímto velmi přátelským a ochotným hostem. Děkujeme Mírovi, že si na nás ve svém jinak nabitém kalendáři udělal čas a naší školu navštívil.

Youtuber ve škole Youtuber ve škole Youtuber ve škole Youtuber ve škole Youtuber ve škole Youtuber ve škole