Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ŽÁCI Z HEŘMANIC U NÁS VE ŠKOLE…

ŽÁCI Z HEŘMANIC U NÁS VE ŠKOLE…Datum konání:
26.5.2021

ŽÁCI Z HEŘMANIC U NÁS VE ŠKOLE…

V květnu jsme přivítali vzácnou návštěvu. Čtvrťáci a páťáci z Heřmanic i s paní ředitelko Markétou Kaňkovou přijeli okouknout naši školu. Prohlédli si ji celou, jak se říká od sklepa až po půdu. Nahlédli do jídelny, tříd, tělocvičny, odborných učeben a keramické dílny, dokonce se zúčastnili hodiny českého jazyka v páté třídě. Mohli si vyzkoušet a porovnat své znalosti. Učivo, které jsme procvičovali, již znali. Číslovky jim nedělaly žádné problémy. Pracovali s interaktivní tabulí, jež se jim opravdu zalíbila. Při loučení jsme si domluvili další návštěvu. Děti by rády pracovaly v keramické dílně. Na budoucí spolupráci se velmi těšíme.

IMG_20210519_093346.jpg IMG_20210519_100232.jpg