Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKUDatum konání:
4.9.2018

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

13. září se sešli učitelé a rodiče v prostorách tělocvičny školy, aby společně zahájili nový školní rok.

Naši školu v současné době navštěvuje 123 dětí.

První stupeň 71 žáků, druhý 52 žáků.

Třídní učitelé: 1. třída Mgr. Blanka Štraufová DiS., 2. a 3. třída Mgr. Hana Katzerová, vyučuje se ve spoji, 4. třída Mgr. Veronika Franková, 5. třída Mgr. Žaneta Fiebigerová, 6. třída Mgr. Lucie Jindrová, 7. třída Mgr. Michal Moravec, 8. třída Mgr. Pavlína Stříbrná, 9. třída Bc. Petr Grossmann.

Netřídní učitelé: Ing. Milena Bártová, Mgr. Jiří Formánek, Mgr. Hana Chládková, Mgr. Eva Mrázová a Mgr. Romana Prokopová.

Asistenti pedagoga: 4. třída Iveta Krátká, 5. třída Tereza Jásenská.

Vedoucí vychovatelka: Alena Nožková.

K naší škole neodmyslitelně patří školní jídelna. Vedoucí jídelny Jaroslava Skalová, kuchařky Jana Prokopcová, Markéta Hegerová a Marcela Marešová pro naše děti, učitelé, ale i cizí strávníky připravují výbornou domácí kuchyni.

Za čisté prostředí ve škole vděčíme Darině Karvaiové a Jane Totůškové. Mistrem svého oboru je školník Jiří Chaloupek.

Akce, jež nás v nejbližší době čekají: 20. září připravil besedu o literatuře faktu Mgr. J. Formánek. Při této příležitosti nás navštíví i studenti letohradského gymnázia. 24. září vyráží celý první stupeň poznávat naše hlavní město. Můžeme se těšit na šipkovanou, kterou vyznačí pro nejmenší školáky paní učitelky z prvního stupně. Na začátek října chystáme pro druhý stupeň výjezd do Anglie, který organizuje Mgr. M. Moravec. Žáci 2., 3. a 4. třídy začnou od tohoto měsíce vylepšovat plavecké styly v České Třebové. Naše škola se zapojila do projektu Výprachtická lípa. Slavnostní zasazení stromu plánujeme na 26. října. V listopadu rozesměje naše nejmenší školáky ilustrátor Adolf Dudek.

První dny prosince otevřeme adventním jarmarkem. Všechny Vás srdečně zveme.