Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zápis do I. třídy

Zápis do I. třídyDatum konání:
10.4.2019

Zápis do I. třídy

     Velkým dnem pro budoucí prvňáčky byla bezpochyby středa 10. dubna 2019. V tento den se konal zápis do I. třídy. Na děti čekalo putování mezi pohádkovými bytostmi. Na sedmi stanovištích plnily různé úkoly. Každého předškoláčka doprovázel Večerníček. Jízda na koloběžce, skákání panáka, hledání nesmyslů, zavazování smyčky, skládání pohádkových puzzle, modelování písmenek atd. byly překážkami na cestě k tajemné komnatě. Po zvládnutí všech úkolů a získání sedmi razítek na kouzelný klíč mohli otevřít komnatu, kde spala očarovaná Sněhurka. Tu děti krátkou básničkou vysvobodily od zlé moci.

    Pohodovou atmosféru dodal zápisu připravený raut, kde se mohli jak děti, tak rodiče lehce občerstvit. Na jednotlivých stanovištích byli budoucí prvňáčci odměněni nejen razítkem, ale i pěknými dárky, za které děkujeme našim sponzorům. Těmi jsou firma FORTELL, s. r. o., Lanškroun, Kovo Beran, s. r. o., Výprachtice a Pekařství a cukrářství Sázava, s. r. o. Poděkování patří také pedagogickému sboru za pomoc při realizaci zápisu.

    Věřím, že si odpoledne předškoláčci pěkně užili a že tento příjemný zážitek zůstane v jejich vzpomínkách na dlouho. V září se budu na prvňáčky těšit…

 Zápis do první třídy 2019  Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019  Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019  Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019  Zápis do první třídy 2019 Zápis do první třídy 2019                                                                                                                            

                                                                                                                      


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů