Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Život v naší škole se nezastavil

Život v naší škole se nezastavilDatum konání:
25.5.2020

Život v naší škole se nezastavil

     Stále je co budovat a vylepšovat. Zvláště, když je naše budova již stařenkou a nějaký ten „lék“ potřebuje.

    Pro naše nejmenší školáky jsme začali vytvářet nové prostředí školní družinky. Kabinet, který přestal plnit funkci, posloužil k vybudování nového prostoru a napomohl tak zvětšit oddělení. Nová podlaha a zcela moderní nábytek bude splňovat vysoké požadavky i na odbornou výtvarnou učebnu.

Děkuji panu školníkovi J. Chaloupkovi a J. Formánkovi za vybourání dveřního prostoru a zazdění zárubní. 

    Nesmím opomenout poděkovat zřizovateli. Pandemie uzavřela školy a my díky provozním úsporám, které nám zřizovatel ponechal, můžeme budovat a vylepšovat prostory školy. Není každý zřizovatel tak velkorysý.

Přestavba družiny Přestavba družina2