Úvod > Škola > Aktuality > Změny ve výuce během nouzového stavu

Změny ve výuce během nouzového stavu

2.10.2020

Vážení rodiče,

řídíme se usnesením vlády a KHS Pardubického kraje.
Nařízení č. 3/2020 Krajské hygienické stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích ze dne 1. října 2020.
Usnesení vlády České republiky č. 958 o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020.

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ O VYDÁNÍ NAŘÍZENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje o vydání nařízení č. 3/2020 Krajské hygienické stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích.

K  omezení provozu škol platí: od 5. 10. 2020 od 00:00 hodin do 18. 10. 2020 do 23:59.

U 1. stupně základních škol a přípravné třídy základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu). Režim pro sportovní činnosti se nemění.

U 2. stupně základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu), zakazují se také sportovní činnosti (hodinu tělesné výchovy lze naplnit jakýmkoliv jiným obsahem).

Kroužky, které jsou nabízeny naší školou,  zatím nebudou otevřeny. O jejich zahájení Vás budeme včas informovat.

Tělesná výchova na druhém stupni je nahrazena předměty: základy administrativy a IKT.

Přeji všem klidné a pohodové dny.

Mgr. Romana Prokopová, ředitelka školy