Štítky:

Novější 1
pro 13 Doposud nekomentováno.

První sníh

Autor: Bc. Petr Grossmann
První sníh

První sníh a krásné počasí nás vytáhlo ven na čerstvý vzduch. První lyžování bylo opatrné, ale o to více bylo zábavy. Pokud nám to počasí dovolí, budeme chodit na běžky často. Je to přece jen v našem okolí tradiční zimní radovánka.

pro 06 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

Autor: Bc. Petr Grossmann
Mikuláš ve škole

Rok se s rokem sešel a do školy opět zavítal Mikuláš. S sebou si přivedl početnou družinu čertů a dva krásné anděly. Společně prošli školou a postupně pozdravili všechny třídy. Po krátkém proslovu a výchovné chvilce došlo i na sladkou odměnu.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Vánoční jarmark

Jarmark 2018

První prosincový den se ve škole konal již tradiční vánoční jarmark. Za výrobky dětí dorazilo mnoho rodičů, prarodičů i bývalých žáků naší školy. Určitě měli co obdivovat, vánočních předmětů, dekorací a občerstvení bylo opravdu hodně.

lis 05 Doposud nekomentováno.

Halloween od deváťáků

Autor: deváťáci a Petr Grossmann
Halloween od deváťáků

říj 26 1 komentář

SLAVNOSTNÍ ZASAZENÍ LÍPY

Autor: Text a foto Romana Prokopová
Slavnostní sázení lípy

SLAVNOSTNÍ ZASAZENÍ LÍPY

říj 15 Doposud nekomentováno.

Londýn 2018

Autor: Mgr. Michal Moravec

Ve dnech 15. – 19. 10. se 24 žáků naší školy zúčastnilo poznávacího zájezdu do Londýna.

říj 12 Doposud nekomentováno.

VELETRH ELEKTRONIKY

Autor: Text: Romana Prokopová, foto: Iveta Krátká
VELETRH ELEKTRONIKY

VELETRH ELEKTRONIKY – chytrý domov

čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.

dub 29

McDonalďs Cup

Družstvo kopané

Turnaj v kopané pro první stupeň McDonalďs se letos konal na umělém hřišti TJ Spartaku Letohrad. Ve skupině se naše družstvo postupně utkalo s družstvy z Letohradu, Jablonného. Po jedné výhře, jedné remíze čekalo naše družstvo zápas o 5. místo. Tento zápas naše družstvo zvládlo a skončilo tedy na 5.

Novější 1