čen 11

Soutěž ve sběru papíru 2018

Výsledky soutěže ve sběru papíru pořádané SRPDŠ

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.

kvě 07

100 let republiky

Cyklisté nad Čenkovicemi

V rámci dlouhodobého projektu 100 let republiky se naši žáci vydali na prohlídku hraničního opevnění Bouda. Někteří se vydali po svých jiní na kole. Prohlídka opevnění připomněla žákům naši mladou historii a také nelehkou situaci nově vznikající republiky.

kvě 04

Virtuální závislosti

V rámci programu primární prevence nás navštívil pan RNDr. s programem zaměřeným na rizika virtuálních závislostí. Dětem vysvětlil rizika virtuálního světa jako komerce, násilí, sexualita a hodnoty. Hodinu a půl žáci bedlivě poslouchali životní příběh lektora či skutečné příklady.

dub 29

McDonalďs Cup

Družstvo kopané

Turnaj v kopané pro první stupeň McDonalďs se letos konal na umělém hřišti TJ Spartaku Letohrad. Ve skupině se naše družstvo postupně utkalo s družstvy z Letohradu, Jablonného. Po jedné výhře, jedné remíze čekalo naše družstvo zápas o 5. místo. Tento zápas naše družstvo zvládlo a skončilo tedy na 5.

dub 24

Štafetový pohár

V úterý 24. dubna 2018 jsme s vybranými žáky I. stupně vyrazili na Štafetový pohár do Ústí nad Orlicí. Na tento závod jsme se poctivě v hodinách tělesné výchovy připravovali a trénovali.

dub 11

Vybíjená divek

Vybíjená dívek - okrskové kolo

dub 03 Doposud nekomentováno.

Klub zábavné logiky a deskových her

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

Klub zábavné logiky a deskových her

bře 22 Doposud nekomentováno.

Bruslení 2. – 5. ročník

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

Bruslení  2. – 5. ročník

bře 20 Doposud nekomentováno.

Čtenářský klub na 1. stupni a exkurze v Městské knihovně v Lanškrouně

Autor: Mgr. Ž. Fiebigerová