zář 22 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

Vážení návštěvníci webu, na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z besídky ke Dni rodiny z letošního roku. Hezký zážitek.

zář 21 Doposud nekomentováno.

Technohrátky v Ústí nad Orlicí

Technohrátky 2016

Žáci osmé a deváté třídy se delší dobu účastní projektu technohrátky. Letos se vydali na své první účínkování do Ústí nad Orlicí. Za krásného ppočasí si mohli vyzkoušet mnoho zajímavých aktivit. Projekt je podporován pardubickým krajem a má vysokou úrveň.

čen 30 Doposud nekomentováno.

Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016

Poslední den školního roku je vždy slavnostní událost. I letos jsme se všichni sešli v tělocvičně, abychom zhodnotili uplynulý školní rok. Ohodnoceni byli žáci, kteří se výrazně zapojili do různých akcí školy či SRPDŠ nebo úspěšně reprezentovali školu na soutěžích.

čen 29 2 komentáře

Pohádkový les 2016

Letošní Pohádkový les se mimořádně vydařil. Deváťáci nenechali nic náhodě a svědomitě se na tuto akci připravili. Nechyběli netradiční úkoly, krásné kostýmy ani vzorně připravené prostředí. Za krásný den všem děkujeme.

čen 20 Doposud nekomentováno.

Vodácký kurz 9. třídy

Voda 2016

Vodácký kurz deváté třídy

čen 16 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

9.třída

I letos se předali deváťáci pomyslnou štafetu budoucím žáčkům naší školy. Školu opouští 11 žáků, kteří směřují převážně do učebních oborů. Do základní školy však těší 11 nových prvňáčků. V tomto ohledu tedy žádná změna.

Dopravní hřiště Vysoké Mýto

Dopravní hřiště 2016

I letos zavítali naši žáci prvního stupně na dopravní hřiště do Vysokého Mýta. Po teoretické části následovala i část praktická. Pravidla silničního provozu mají naši žáci snad v malíčku.

Vlastivědná exkurze žáků 7. třídy

Výlet 8. třída

Žáci sedmé třídy zamířili do blízkosti Kralického Sněžníku. Po náročnější cestě se však mohli radovat z krásných výhledů při stoupání na Slaměnku. Cestou do údolí navštívili Stezku v oblacích, svezli se na bobové dráze a zkusili si trochu rovnováhy a obratnosti.

Vlastivědná exkurze 8. třídy

Žáci osmé třídy zamířili do naše krajského města. Pardubice nás přivítaly příjemným počasím a my krátkou procházkou zamířili na první kolbiště. Turnajek v bowlingu ovládl pan učitel Moravec a dal tak laťku velmi vysoko.

čen 06

Vlastivědná exkurze Český ráj

Výlet 6. třída

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala.