zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.

zář 07
zář 06

Světový den první pomoci

V rámci Světového dne první pomoci se na lanškrounském náměstí prezentoval integrovaný záchranný systém a Český červený kříž. Naše škola se akce zúčastní již pravidelně. Děti se seznámí se základy resuscitace, se základy první pomoci a také si mohou prohlédnout vystavenou techniku.

zář 04

Školní řád

Nový školní řád platný od 4. 9. 2017 je možné stáhnout z úřední desky v horním okraji stránek školy nebo na následujícím odkazu.

čen 28

Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017

Slavnostní závěr školního roku 2016/2017

Slavnostní zakončení školního roku proběhlo tradičně v tělocvičně. Po celou dobu slavnostního zakončení byli oceňováni žáci za svoji školní i mimoškolní práci. Všech oceněným žákům moc blahopřejeme. Děkujeme rodičům za jejich podporu a přejeme všem žákům krásné prázdniny. Hurááá!!!

čen 27

Pohádkový les

Tradičně zakončují naši žáci školní rok Pohádkovým lesem. Letošní trasa nekončila na "červené skále, ale dalo, až v Koburku. To je takový satelit Výprachtic, že. Na cestě žákům stěžovaly trasu náročné úkoly. I učitelé se pohádkového lesa zúčastnili a nedopadli zrovna nejhůře.

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 21

Vlastivědná exkurze 6. a 8. třídy

Žáci šesté a osmé třídy se spojili a vyrazili do rekreačního střediska Podhůra u Chrudimi. Místem jejich pobytu byl DDM Ježkovka v Heřmanově Městci. Dva dny zaplnili návštěvou hřebčína, okruhem kolem Podhůry a také aktivitami v lanovém parku.

čen 14

Poděkování za vzorné děti

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 12

Vlastivědná exkurze 7. třídy

Sedmá třída se vydala na svoji exkurzi do černé Ostravy. Přijali jsme pozvání od rodiny Vendulky a vydali se na dvoudenní putování po stopách železa. První den jsme společně navštívili Svět techniky, kde jsme strávili hodně času. Expozice byly velmi poutavé a čas nám rychle ubíhal.