bře 01
úno 02

Svět ve 3D

Program Svět ve 3D

Do školy zavítala expozice moderní technologie. Nejnovější techniky rozbrazování a animace si mohli žáci sami vyzkoušet. Cestovali tak v čase i prostoru.

led 23 Doposud nekomentováno.
led 13 Doposud nekomentováno.

Elektrotechnické stavebnice Merkur

Mezi významné partnery naší školy patří firma žamberecká firma Bühler. Podporuje rozvoj technického vzdělávání našich žáků. V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.

led 10

Memento Radka Johna

Memento

Do naší školy zavítalo představení Memento v podání pana Víta Chadimy a Oty Rajmana. Je to opravdový příběh o člověku, který pocházel z normální rodiny a v 16 letech se nechá partou stáhnout a začíná brát drogy. Příběh zachycuje deset let jeho života pod vlivem drog.

pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.

pro 06

Běžky 2016

Využíváme příhodných podmínek a začínáme s výukou. První pokysy můžete ohodnotit zde.

lis 26

Vánoční jarmark

Sobotní jarmark je již na naší škole tradicí. Děti se přehánějí ve výrobcích a těší se, až budou v sobotu prodávat své výrobky. Nejlépe svým rodičům. Je to moc hezké, když se děti těší. Je to zvláštní čas. Děti nemohou dospat a dospělí by zase rádi spali. Stejně víme, že vítěz je předem znám.

lis 24