Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


bře 01
úno 03
úno 02

Svět ve 3D

Program Svět ve 3D

Do školy zavítala expozice moderní technologie. Nejnovější techniky rozbrazování a animace si mohli žáci sami vyzkoušet. Cestovali tak v čase i prostoru.


Více
led 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
led 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Elektrotechnické stavebnice Merkur

Mezi významné partnery naší školy patří firma žamberecká firma Bühler. Podporuje rozvoj technického vzdělávání našich žáků. V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.


Více
led 10

Memento Radka Johna

Memento

Do naší školy zavítalo představení Memento v podání pana Víta Chadimy a Oty Rajmana. Je to opravdový příběh o člověku, který pocházel z normální rodiny a v 16 letech se nechá partou stáhnout a začíná brát drogy. Příběh zachycuje deset let jeho života pod vlivem drog.


Více
pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.


Více
pro 06

Běžky 2016

Běžky 2016

Využíváme příhodných podmínek a začínáme s výukou. První pokysy můžete ohodnotit zde.


Více
lis 26

Vánoční jarmark

Sobotní jarmark je již na naší škole tradicí. Děti se přehánějí ve výrobcích a těší se, až budou v sobotu prodávat své výrobky. Nejlépe svým rodičům. Je to moc hezké, když se děti těší. Je to zvláštní čas. Děti nemohou dospat a dospělí by zase rádi spali. Stejně víme, že vítěz je předem znám.


Více
lis 24