lis 20 Doposud nekomentováno.
lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!

lis 01

Družina u strašidel

Družina a strašidla

Děti z družinky se byly podívat na strašidla v Lanškrouně. Během komentované procházky městem se děti dozvídaly zajímavosti o temných místech a strašidlech  Lanškrouně. Bylo to poučné a taky trochu strašidelné.

říj 17

Program enviromentální výchovy Tonda Obal

Tonda Obal

V rámci environmentální výchovy nás navštívili lektoři společnosti Ekokom s programem na druhotné využívání obalů. Akce byla určena všem žáků školy. Tak snad jsme se trochu poučili a budeme k přírodě ohleduplnější.

říj 04

Šipkovaná pro děti a rodiče

Šipkovaná pro děti a rodiče prvního stupně proběhla dne 4.10. v okolí obce. Akce se zúčastnilo deset družstev. Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu a také rodičům a dětem za aktivní účast.

zář 27

Plavecký výcvik 2017

Plavání 2017

I v letošním roce se děti z naší školy zúčastnily plaveckého výcviku v České Třebové. Pod vedením zkušených instruktorek zdokonalovaly plavecké dovednosti. Téměř všechny děti se v těchto dovednostech zlepšily a mohly si domů odnést mokré vysvědčení, které bylo zase o krok lepší než loni.

zář 21

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Žáčci prvního stupně vyrazili poznávat krásy Litomyšle. Navštívili zahrady, zámek, prošli si bludiště a rozhlédli se do kraje z nedaleké vyhlídky.

zář 15

Vzdělávací program - dravci a sovy

Sdružení Seiferos po třech letech opět navštívilo naši školu i s novým programem.

zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.