lis 21

Návštěva z SŠ a SOU Žamberk

Prezentace SŠ a SOU Žamberk

Dne 21. listopadu navštívili žáky 8. a 9. tříd zástupci SŠ a SOU řemesel a služeb ze Žamberka. Informovali je o možnostech studia. Pro žáky si přivezli materiál, a tak si podle instrukcí a za dohledu studentek této školy namíchali nápoje a vymodelovali ozdoby z marcipánu.

lis 20 Doposud nekomentováno.
lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!

lis 01

Družina u strašidel

Družina a strašidla

Děti z družinky se byly podívat na strašidla v Lanškrouně. Během komentované procházky městem se děti dozvídaly zajímavosti o temných místech a strašidlech  Lanškrouně. Bylo to poučné a taky trochu strašidelné.

říj 04

Šipkovaná pro děti a rodiče

Šipkovaná pro děti a rodiče prvního stupně proběhla dne 4.10. v okolí obce. Akce se zúčastnilo deset družstev. Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu a také rodičům a dětem za aktivní účast.

zář 21

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Žáčci prvního stupně vyrazili poznávat krásy Litomyšle. Navštívili zahrady, zámek, prošli si bludiště a rozhlédli se do kraje z nedaleké vyhlídky.

zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.

zář 07
zář 06

Světový den první pomoci

V rámci Světového dne první pomoci se na lanškrounském náměstí prezentoval integrovaný záchranný systém a Český červený kříž. Naše škola se akce zúčastní již pravidelně. Děti se seznámí se základy resuscitace, se základy první pomoci a také si mohou prohlédnout vystavenou techniku.