Štítky:

čen 26 Doposud nekomentováno.

Soutěž srdcem spolu

Autor: Mgr. Romana Prokopová
McDonlads - "Srdcem spolu"

Soutěž srdcem spolu

čen 25 Doposud nekomentováno.

Vybíjená Bytřec

Autor: Mgr. Žaneta Fieberová
Vybíjená Bystřec

Naši žáci se zúčastnili posledního sportovního utkání v roce. Zavítali k našim nedalekým sousedům na turnaj ve vybíjené. Po dramatických bojích však zústali bez medaile. Své si však vybojovali již dříve. Vybíjená tak spolu s atletikou patří k nejúspěšnějším sportům na škole.

čen 20

PŘEDÁVÁNÍ ŠTAFETY

Štafeta 2019

Odpoledne plné emocí proběhlo 20. 6. 2019 na obecním úřadě ve Výprachticích. Žáci deváté třídy a budoucí prvňáčci si připravili společné vystoupení. Vzpomínalo se, recitovalo se, zpívalo se…Naši deváťáci předali symbolickou štafetu budoucím prvňáčkům.

čen 17
čen 12

Sběr papíru

Sběr papíru

Čtrnácté kolo sběru papíru je ve finále. Žáci, rodiče a obyvatelé obce nashromáždili 7tun papíru. A komu vděčíme za tuto povedenou akci? Našim maminkám ze SRPDŠ. Finanční výtěžek si žáci užívají plnými doušky... Přestávky na druhém stupni ovládl hokej.

čen 07

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

Svět techniky v Ostravě

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

čen 04 Doposud nekomentováno.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Autor: Mgr. Hana Katzerová
Dopravní hřiště 2019

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

kvě 30

Besídka ke Dni rodiny 2019

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Besídka 2019

I v letošním roce se konala již tradiční besídka ke Dni rodiny. Dnem D se stal čtvrtek 30. 5. 2019. Hodiny a hodiny vymýšlení, příprav a tréninku se vyplatily. Každá třída, družina či zájmová skupina (roztleskávačky, mažoretky, taneční kroužek) ze sebe vydala maximum.

kvě 29

Atletické přebory - Lanškroun

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová, Zuzana Pfeiferová
Atletické přebory Lanškroun

Ve středu 29. 5. 2019 jsme byli s dětmi z I. stupně pozváni na Atletické přebory na Stadion Romana Šebrleho do Lanškrouna. Vybráno bylo 24 nejlepších atletů ze všech pěti tříd.

kvě 28

Pythagoriáda