Soutěž „O nejlepší výrobek“

Více
čen 05

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Za krásného letního počasí vyrazili žáci prvního stupně na svůj výlet. Tentokráte se vydali do Vysokého Mýta.

Více
kvě 31

Literární soutěž

Ocenění v literární soutěži

Městská knihovna Lanškroun vyhlásila 5. kolo literární soutěže, kterého se zúčastnila i naše žákyně Nela Junková. Svoji práci psala na téma "Rozhodnutí" a zvolila dobře. Za svůj literární počin získala druhé místo. Moc Nele gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Více
kvě 25

Besídka ke Dni rodiny

Besídka ke Dni rodiny opět plná báječných představení.

Více
kvě 24 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Atletické závody v Lanškrouně

Naši závodníci

Vybraní žáci prvního stupně včera bojovali o své první atletické medaile. A vůbec se v těžké konkurenci neztratili. Celkem posbírali 4 cenné kovy. Svoji kategorii ve sprintu vyhrál Šimon Heger a ve skoku skončil na třetím místě.

Více

Exkurze do Osvětimy

Koncentrační tábor Osvětim

Osvětim (německy Auschwitz), která byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem, byla založena na Himmlerův rozkaz z 27. dubna 1940. Podle různých odhadů bylo v Osvětimi zmařeno 1.2 až 1.6 milionu lidských životů.

Více
kvě 15
kvě 03

Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách

Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" si pro žáky prvního stupně připravili naši deváťáci. V projektu bylo zapojeno šest stanovišť: lyže, skatebord, chodci, autosedačky, cyklisté a bruslení.

Více
dub 26 Doposud nekomentováno.

Legiovlak

Legiovlak

Žáci druhého stupně měli možnost navštívit expozici věnovanou našim legionářům. Do Letohradu zavítal Legiovlak. Vlak, který převážel naše vojáky na východní frontě v době první světové války.