bře 22 Doposud nekomentováno.

Bruslení 2. – 5. ročník

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

Bruslení  2. – 5. ročník

bře 20 Doposud nekomentováno.

Dětská scéna - recitační soutěž

Autor: Mgr. Valouchová R.
Účastníci recitační soutěže

RECITAČNÍ SOUTĚŽ – DĚTSKÁ SCÉNA 2018

bře 09 Doposud nekomentováno.

XI. ročník soutěže Festival vědy a techniky

Vítěz ceny děkana

Cena děkana FCHT Pardubice na ZŠ J. Pravečka Výprachtice

úno 22 Doposud nekomentováno.

Zimní sportovní den

Zimní sportovní den 2018

V době zimních olympijských her jsme využili krásného zimního počasí a vyrazili jsme si vyzkoušet některé zimní sporty. Někteří se věnovali snowboardingu, jiní sjezdování a někteří vyrazili na běžky. Krásný sluneční den jsme si snad všichni užili.

úno 05 Doposud nekomentováno.

Lyžařský kurz 7. a 8. třídy

Lyžák 2018

Začátek února začali naši žáci lyžařským výcvikem v Čenkovicích. Po rozpačitých začátcích se všichni rozjeli a hned první den zdolali místní sjezdovku. Největší pokrok zaznamenali ti, kteří na lyžích vůbec nestáli. Svojí snahou a chutí si dokázali, že zvládnou i tuto disciplínu.

pro 22

Poslední den roku ve škole

Poslední den ve škole v kalendářním roce jsme opět zpívali na schodech. Pod vedením paní učitelky Terezky Pecháčkové děti zazpívaly několik koled. Za vynikající souhru a hlas sboru patří paní učitelce velký dík. Následně se všichni přesunuli do tělocvičny, kde se nám představil taneční kroužek.

pro 19

Vystoupení tanečního kroužku

Taneční kroužek pod vedením paní učitelky Žanety Fiebigerové obohatil předvánoční kulturní program v Lanškrouně. Na místním náměstí zatancovaly děti na dvě písničky a  udělaly radost všem přihlížejícím. Obě vystoupení se jim moc, moc povedla.

lis 21

Návštěva z SŠ a SOU Žamberk

Prezentace SŠ a SOU Žamberk

Dne 21. listopadu navštívili žáky 8. a 9. tříd zástupci SŠ a SOU řemesel a služeb ze Žamberka. Informovali je o možnostech studia. Pro žáky si přivezli materiál, a tak si podle instrukcí a za dohledu studentek této školy namíchali nápoje a vymodelovali ozdoby z marcipánu.

lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!