pro 21

Používám mozek

Předvánoční čas nám ve škole vyplnila přednáška "Používám mozek". Děti se seznámily s vnímáním a následnými pochody v centrální nervové soustavě a částech mozku.

pro 04 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

pro 03 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starší žákyně

Po roční pauze se i starší žákyně vydaly do Jablonného změřit své florbalové dovednosti s ostatními. Na turnaj se přihlásilo celkem pět družstev. Na naše hráčky tedy čekaly čtyři těžké zápasy. Hned první důkladně prověřil připravenost našeho družstva.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starší žáci

Starší žáci pod vedením paní učitelky Evy Mrázové zavítali do Jablonného na tradiční turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo šest družstev rozlosovaných do dvou skupin. Naši chlapci se postupně utkali s domácími a týmem z Králik. Vylosovaná skupina velmi silná.

lis 28 Doposud nekomentováno.
lis 19

Okrskové kolo ve florbalu mladší žákyně

Florbalový tým dívek

I tým dívek zavítal na okrskové kolo do Jablonného. Oslabeni o nemocnou brankářku se dívky statečně praly o každý míček. V brance se tak poprvé objevila Veronika Marková. Dívky v sedmi se postavily v prvním zápase Jablonnému, které mělo ve svém týmu šestnáct hráček.

lis 18 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Florbalový tým mladších žáků

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Slavnost slabikáře

Slavnost slabikáře 2015

Velkou slávu měli dnes všichni prvňáčci v naší škole. Po dvou měsících tvrdé práce si dnes vysloužili svoji první knížku - slabikář.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Florbalová sezóna začala

Florbalový tým

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce.

lis 10 Doposud nekomentováno.

Pernštejni - doba husická

Po roce se k nám opět představili zástupci skupiny šermířů Pernštejni. Ve svém programu nás vrátili o pětset let zpátky. Vyčerpávajícím způsobem nám popsali zbraně, kterými husité bránili své myšlenky. Také nám předvedli něco ze svého šermířského umění.