Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.


Více
srp 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rozvoj čtenářství a jazyků v ZŠ Výprachtice

V následujících souborech jsou zdůvodněny změny v projektu a výsledky výběrových řízení.


Více
čec 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rozvoj čtenářství a jazyků v ZŠ Výprachtice

NAše škola se zapojila do veřejné zakázky Zahraniční jazykové kurzy pro žáky a pedagogy z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. V této nabídce škola uspěla. Někteří naši žáci a učitelé se mohou těšit na jazykový pobyt na území Velké Británie.


Více
čen 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.


Více
čen 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Předávání štafety

Předávání štafety

Tradiční předávání štafety proběhlo  v sále obecního úřadu. S budoucími prvňáčky se přišli přivítat učitelé a také budoucí paní třídní učitelka. Deváťáci se s prvňáčky pozdravili a symbolicky jim předali školní štafetu.


Více
čen 16 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.


Více
čen 10

Výlet prvního stupně

Výlet prvního stupně

Ve středu 10. června vyrazil pevní stupeň na Praděd. Počasí na nejvyšší moravské hoře dětem moc nepřálo a z rozhledny nebyl ideální výhled. To Pradědova galerie poskytovala mnohem lepší klima a bylo na co se koukat.


Více
čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.


Více
čen 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Geomag ve škole

Geomag ve škole

Po roce zavítala do školy opět stavebnice geomag. Postupně se na stavebnici vystřídali žáci prvního stupně. Jak se jim dařilo ukazují následující fotografie.


Více
čen 03 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dopravní hřiště Vysoké Mýto

Dopravní výchova ve Vysokém Mýtě

Dopravní výchova každoročně vrcholí návštěvou dopravního hřiště ve Vysokém Mýtě. První a druhá třída prošli výukou třetího června.


Více