dub 05
bře 23 Doposud nekomentováno.
bře 01
úno 03
led 23 Doposud nekomentováno.
led 13 Doposud nekomentováno.

Elektrotechnické stavebnice Merkur

Mezi významné partnery naší školy patří firma žamberecká firma Bühler. Podporuje rozvoj technického vzdělávání našich žáků. V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.

led 10

Memento Radka Johna

Memento

Do naší školy zavítalo představení Memento v podání pana Víta Chadimy a Oty Rajmana. Je to opravdový příběh o člověku, který pocházel z normální rodiny a v 16 letech se nechá partou stáhnout a začíná brát drogy. Příběh zachycuje deset let jeho života pod vlivem drog.

pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.

lis 26

Vánoční jarmark

Sobotní jarmark je již na naší škole tradicí. Děti se přehánějí ve výrobcích a těší se, až budou v sobotu prodávat své výrobky. Nejlépe svým rodičům. Je to moc hezké, když se děti těší. Je to zvláštní čas. Děti nemohou dospat a dospělí by zase rádi spali. Stejně víme, že vítěz je předem znám.

lis 24