čen 14

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 12

Vlastivědná exkurze 7. třídy

Sedmá třída se vydala na svoji exkurzi do černé Ostravy. Přijali jsme pozvání od rodiny Vendulky a vydali se na dvoudenní putování po stopách železa. První den jsme společně navštívili Svět techniky, kde jsme strávili hodně času. Expozice byly velmi poutavé a čas nám rychle ubíhal.

čen 06
čen 06 1 komentář

Nejlepší výrobek v Pardubickém kraji

Nejlepší výrobek v kraji

Soutěž „O nejlepší výrobek“

kvě 31

Literární soutěž

Ocenění v literární soutěži

Městská knihovna Lanškroun vyhlásila 5. kolo literární soutěže, kterého se zúčastnila i naše žákyně Nela Junková. Svoji práci psala na téma "Rozhodnutí" a zvolila dobře. Za svůj literární počin získala druhé místo. Moc Nele gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

kvě 25

Besídka ke Dni rodiny

Besídka ke Dni rodiny opět plná báječných představení.

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Atletické závody v Lanškrouně

Naši závodníci

Vybraní žáci prvního stupně včera bojovali o své první atletické medaile. A vůbec se v těžké konkurenci neztratili. Celkem posbírali 4 cenné kovy. Svoji kategorii ve sprintu vyhrál Šimon Heger a ve skoku skončil na třetím místě.

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Exkurze do Osvětimy

Koncentrační tábor Osvětim

Osvětim (německy Auschwitz), která byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem, byla založena na Himmlerův rozkaz z 27. dubna 1940. Podle různých odhadů bylo v Osvětimi zmařeno 1.2 až 1.6 milionu lidských životů.

kvě 15
kvě 03

Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách

Projekt "Bezpečnost v dopravě a při sportovních aktivitách" si pro žáky prvního stupně připravili naši deváťáci. V projektu bylo zapojeno šest stanovišť: lyže, skatebord, chodci, autosedačky, cyklisté a bruslení.