1 7 12 16 18 Starší
kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

kvě 25
kvě 21 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

V letošním roce se besídka konala pro všechny rodinné příslušníky. Besídka ke Dni rodiny se samozřejmě velmi povedla (jako vždycky). Sál plný rodičů se jistě dobře bavil a děti mají radost z dobře vykonané práce.

kvě 14

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické kolečko"

Druhý ročník koloběžkyády se konal 14. května na dětském hřišti. Koloběžkyádu pořádá mateřská a základní školy Výprachtice. Akce se zúčastnilo mnohem více dětí než minulý rok, což bylo velmi příjemné.

kvě 04

Odpoledne se společenskou hrou

Žáci druhého stupně za pomoci učitelů připravili na první májové pondělí zajímavou aktivitu. Pro rodiče a děti nachystali spoustu společenských her. Některé hry měla škola zapůjčené, některé děti donesly z domova.

dub 17

Včelí den v 1.třídě

Mladý včelař

Páteční den věnovaly děti z první třídy včeličkám. Celý den se točil jen kolem pracovitých tvorů.  Pracovité byly i děti, určitě to z fotografií poznáte.

bře 23 Doposud nekomentováno.

Žáci ZŠ J. Pravečka obhájili cenu děkana FCHT Pardubice

Autor: Formánek Jiří
Ocenění projektu

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala pod záštitou JUDr. Martina Netolického, Ph. D., hejtmana Pardubického kraje, VIII.

úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.

1 7 12 16 18 Starší