kvě 03 Doposud nekomentováno.

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.

bře 04 1 komentář

Lyžařský výcvik 7. a 8. třídy

Lyžák 2016

V druhém březnovém týdnu se trochu umoudřilo počasí a my mohli vyrazit na lyže. V pátek 4. března jsme začali netradičně běžkami. Měli jsme opravdu krásné zimní počasí a čerstvě projetou stopu. Nezbylo nám nic jiného, než si to opravdu užít.

bře 02 Doposud nekomentováno.

Soutěž malých recitátorů

Diplom

Vybraní žáci prvního stupně se zúčastnili okresního kola dětských recitátorů "Dětská scéna". Se svojí recitací uspěl Jonáš Junek a postoupil tak do krajského kola. Moc gratulujeme.

led 26 Doposud nekomentováno.

Krajské kolo ve florbalu dívek

Diplom

Krajské kolo probíhalo v krásné sportovní hale v Pardubicích. Naše družstvo se postupně utkalo s družstvem Skotynek a Koťátek. Měli jsem velmi silnou skupinu. Skotynky nám předvedly, jak se florbal hraje a Koťata nám názorně ukázala, co je to vlastně ta produktivita.

lis 28 Doposud nekomentováno.
lis 18 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Florbalový tým mladších žáků

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Slavnost slabikáře

Slavnost slabikáře 2015

Velkou slávu měli dnes všichni prvňáčci v naší škole. Po dvou měsících tvrdé práce si dnes vysloužili svoji první knížku - slabikář.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Florbalová sezóna začala

Florbalový tým

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce.

lis 10 Doposud nekomentováno.

Pernštejni - doba husická

Po roce se k nám opět představili zástupci skupiny šermířů Pernštejni. Ve svém programu nás vrátili o pětset let zpátky. Vyčerpávajícím způsobem nám popsali zbraně, kterými husité bránili své myšlenky. Také nám předvedli něco ze svého šermířského umění.

lis 04 Doposud nekomentováno.

Plavání prvního stupně

Plavání 2015

I letošní rok jezdí žáci naší školy na plaveckou výuku do České Třebové. Jak se jim tam daří se můžete podívat níže.