bře 09 Doposud nekomentováno.

XI. ročník soutěže Festival vědy a techniky

Vítěz ceny děkana

Cena děkana FCHT Pardubice na ZŠ J. Pravečka Výprachtice

úno 22 Doposud nekomentováno.

Zimní sportovní den

Zimní sportovní den 2018

V době zimních olympijských her jsme využili krásného zimního počasí a vyrazili jsme si vyzkoušet některé zimní sporty. Někteří se věnovali snowboardingu, jiní sjezdování a někteří vyrazili na běžky. Krásný sluneční den jsme si snad všichni užili.

úno 05 Doposud nekomentováno.

Lyžařský kurz 7. a 8. třídy

Lyžák 2018

Začátek února začali naši žáci lyžařským výcvikem v Čenkovicích. Po rozpačitých začátcích se všichni rozjeli a hned první den zdolali místní sjezdovku. Největší pokrok zaznamenali ti, kteří na lyžích vůbec nestáli. Svojí snahou a chutí si dokázali, že zvládnou i tuto disciplínu.

pro 19

Vystoupení tanečního kroužku

Taneční kroužek pod vedením paní učitelky Žanety Fiebigerové obohatil předvánoční kulturní program v Lanškrouně. Na místním náměstí zatancovaly děti na dvě písničky a  udělaly radost všem přihlížejícím. Obě vystoupení se jim moc, moc povedla.

lis 21

Návštěva z SŠ a SOU Žamberk

Prezentace SŠ a SOU Žamberk

Dne 21. listopadu navštívili žáky 8. a 9. tříd zástupci SŠ a SOU řemesel a služeb ze Žamberka. Informovali je o možnostech studia. Pro žáky si přivezli materiál, a tak si podle instrukcí a za dohledu studentek této školy namíchali nápoje a vymodelovali ozdoby z marcipánu.

lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!

lis 01

Družina u strašidel

Družina a strašidla

Děti z družinky se byly podívat na strašidla v Lanškrouně. Během komentované procházky městem se děti dozvídaly zajímavosti o temných místech a strašidlech  Lanškrouně. Bylo to poučné a taky trochu strašidelné.

říj 04

Šipkovaná pro děti a rodiče

Šipkovaná pro děti a rodiče prvního stupně proběhla dne 4.10. v okolí obce. Akce se zúčastnilo deset družstev. Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu a také rodičům a dětem za aktivní účast.

zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.