Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


Štítky:

úno 23

Karneval 2023

Autor: Mgr. Jana Petr

Ve čtvrtek 23. 2. se v první třídě uskutečnil dětmi dlouho očekávaný KARNEVAL. Žáci přišli v krásných a originálních kostýmech. Naučili jsme se karnevalovou písničku, zopakovali si písmenka při skládání slov spojených s karnevalem a také jsme s touto tématikou spojili počítání.


Více
úno 16

Horská služba

Autor: Mgr. Romana Prokopová

V rámci lyžařského výcviku jsme s žáky navštívili Horskou službu v okrsku Čenkovice, který náleží do oblasti Orlických hor. Přivítal nás pan Petr Pouk. Seznámil děti s náročnou a zajímavou prací. Členové Horské služby musí být zdatní lyžaři s dobrou fyzickou kondicí.


Více
úno 13
úno 10

Muzikoterapie

Autor: Mgr. Jana Petr
muzikoterapie

V pátek 10. 2. do naší školy přijela paní muzikoterapeutka a speciální pedagožka Mgr. Lenka Hradecká s Indiánským příběhem. Z žáků se tak na hodinu stali opravdoví indiáni, a měli tak možnost za pomocí rytmických cvičení a písně přivolat déšť, oslavit jeho příchod a poděkovat za něj.


Více
úno 06

AMAVET

Autor: Mgr. Romana Prokopová
AMAVET

AMAVET


Více
úno 02

Stiga hokej

Autor: Mgr. Michal Moravec
Vítěz 5. ročníku

2. února proběhlo v naší škole slavnostní vyhlášení vítěze již 5. ročníku školní extraligy ve stolním hokeji Stiga. Druhé a třetí místo obsadili žáci devátého ročníku Ondřej Chaloupek a Martin Hlávka. Suverénní prvenství obhájil a "zlatý hattrick" tak zkompletoval Josef Skalický z osmého ročníku.


Více
led 26

Ocenění SCIO

Autor: Mgr. Grossmann Petr
Ocenění SCIO

Jsme hrdí, že se můžeme podílet na vzdělávání. 


Více
pro 15

Vlaštovkovaná

Autor: Mgr. Petr Grossmann
Vlaštovkovaná

Vlaštovkovaná


Více
lis 26

Vánoční jarmark 2022

Autor: Mgr. Grossmann Petr
Vánoční jarmark 2022

Vánoční jarmark se opět vrátil do prostor školy. Pokud jsme chtěli navázat na minulou tradici, ta jsme nemohli začít lépe. Děti byly na výrobu vánoční dekorací hodně natěšené. V první den se vrhly do práce s takovou chutí, že někteří stihly práci naplánovanou na dva dny.


Více
lis 25

Florbal žáků 6. a 7. tříd

Autor: Mgr. Grossmann Petr
Florbal mladších žáků

Mladší žáci se představili opět ve florbalu a také to bylo v hale v Červené Vodě. Tentokrát se okrsku zúčastnila jen čtyři družstva. Po vítězství nad domácím týmem a porážce od Králík a Jablonného nám zbyl boj o třetí místo.


Více