čen 04 Doposud nekomentováno.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Autor: Mgr. Hana Katzerová
Dopravní hřiště 2019

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

kvě 31

Přednáška o Ugandě

Autor: Mgr. Romana Prokopová

V pátek 31.5. se naši žáci zúčastní přednášky a prodejní akce na podporu uganských obyvatel. V nabídce jsou ručně vyráběné produkty. Akce je otevřená i široké veřejnosti. Zájemci jsou srdečně zváni.

kvě 30

Besídka ke Dni rodiny 2019

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Besídka 2019

I v letošním roce se konala již tradiční besídka ke Dni rodiny. Dnem D se stal čtvrtek 30. 5. 2019. Hodiny a hodiny vymýšlení, příprav a tréninku se vyplatily. Každá třída, družina či zájmová skupina (roztleskávačky, mažoretky, taneční kroužek) ze sebe vydala maximum.

kvě 30

Besídka ke Dni rodiny

Autor: Mgr. Hana Katzerová
Besídka

Dobrý den, zveme všechny rodiče, prarodiče a přátele školy na tradiční besídku. Všichni jste srdečně zváni!

kvě 29

Atletické přebory - Lanškroun

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová, Zuzana Pfeiferová
Atletické přebory Lanškroun

Ve středu 29. 5. 2019 jsme byli s dětmi z I. stupně pozváni na Atletické přebory na Stadion Romana Šebrleho do Lanškrouna. Vybráno bylo 24 nejlepších atletů ze všech pěti tříd.

kvě 29

TECHNOhrátky

Autor: Mgr. Jiří Formánek
technohrátky Králíky

TECHNOhrátky

kvě 28

Pythagoriáda

Autor: Mgr. Alena Machová
Pythagoriáda

kvě 21

Finanční gramotnost

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Finanční gramotnost

Ve spolupráci s MAS Lanškrounsko se na naší škole 21. 5. 2019 uskutečnil seminář  finanční matematiky, který odborně zaštítilo Centrum finanční gramotnosti v Kolíně. Seminář probíhal dvě vyučovací hodiny. První část přednášky byla věnována problematice hospodaření.

kvě 20

ŠTAFETOVÝ POHÁR – KRAJSKÉ KOLO

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Štafetový pohár

Naše malá škola, která má pouze 125 žáků, se opět neztratila. Ve štafetách jsme bojovali jako lvi. Konkurence byla veliká, proto jsme na „bednu“ nedosáhli. Obrovská gratulace patří Šimonu Hegerovi, který v doplňkové disciplíně – skoku z místa „bral zlato“. Výkonem 217 cm patří k nejlepším v kraji.

kvě 16 Doposud nekomentováno.

Soutěž Microtela

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

V listopadu tohoto školního roku byl vyhlášen 2. ročník vědeckotechnické soutěže Microtela, jež vyvrcholila ve čtvrtek 16. 5. 2019 v prostorách Multifunkčního centra L´ART v Lanškrouně. Soutěž měla 4 kategorie: Fischertechnik, Projekty, Micro:bit 1 a Micro:bit 2.