Štítky:

2 Starší
zář 24 Doposud nekomentováno.

Budujeme...

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Chemie a fyzika

Prázdniny byly v letošním roce na naší škole nejen obdobím odpočinku, ale i stavebních prací.

čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.

čen 18

Vodácký kurz 2018

Vodácký krz deváté třídy

čen 15

Kroužek Micro:bit a soutěž MICROTELA

čen 11

Soutěž ve sběru papíru 2018

Výsledky soutěže ve sběru papíru pořádané SRPDŠ

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.

dub 29

McDonalďs Cup

Družstvo kopané

Turnaj v kopané pro první stupeň McDonalďs se letos konal na umělém hřišti TJ Spartaku Letohrad. Ve skupině se naše družstvo postupně utkalo s družstvy z Letohradu, Jablonného. Po jedné výhře, jedné remíze čekalo naše družstvo zápas o 5. místo. Tento zápas naše družstvo zvládlo a skončilo tedy na 5.

dub 24

Štafetový pohár

V úterý 24. dubna 2018 jsme s vybranými žáky I. stupně vyrazili na Štafetový pohár do Ústí nad Orlicí. Na tento závod jsme se poctivě v hodinách tělesné výchovy připravovali a trénovali.

bře 09 Doposud nekomentováno.

XI. ročník soutěže Festival vědy a techniky

Vítěz ceny děkana

Cena děkana FCHT Pardubice na ZŠ J. Pravečka Výprachtice