říj 08

Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školy

Softbal 2015

Chladnější čtvrteční odpoledne si děti, rodiče a zaměstnanci školy vybrali ke společné zábavě. Jelikož přišlo méně rodičů, než jsme čekali, vytvořili jsme dvě družstva. Družstvo žáků, které bylo před utkáním velkým favoritem.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 29 Doposud nekomentováno.

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.

čen 25 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

Tradiční předávání štafety proběhlo  v sále obecního úřadu. S budoucími prvňáčky se přišli přivítat učitelé a také budoucí paní třídní učitelka. Deváťáci se s prvňáčky pozdravili a symbolicky jim předali školní štafetu.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

čen 10

Výlet prvního stupně

Ve středu 10. června vyrazil pevní stupeň na Praděd. Počasí na nejvyšší moravské hoře dětem moc nepřálo a z rozhledny nebyl ideální výhled. To Pradědova galerie poskytovala mnohem lepší klima a bylo na co se koukat.

čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

kvě 25
kvě 21 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

V letošním roce se besídka konala pro všechny rodinné příslušníky. Besídka ke Dni rodiny se samozřejmě velmi povedla (jako vždycky). Sál plný rodičů se jistě dobře bavil a děti mají radost z dobře vykonané práce.