1 8 14 19 21 Starší

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

kvě 25
kvě 21 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

V letošním roce se besídka konala pro všechny rodinné příslušníky. Besídka ke Dni rodiny se samozřejmě velmi povedla (jako vždycky). Sál plný rodičů se jistě dobře bavil a děti mají radost z dobře vykonané práce.

kvě 14

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické kolečko"

Druhý ročník koloběžkyády se konal 14. května na dětském hřišti. Koloběžkyádu pořádá mateřská a základní školy Výprachtice. Akce se zúčastnilo mnohem více dětí než minulý rok, což bylo velmi příjemné.

bře 23 Doposud nekomentováno.

Žáci ZŠ J. Pravečka obhájili cenu děkana FCHT Pardubice

Autor: Formánek Jiří
Ocenění projektu

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala pod záštitou JUDr. Martina Netolického, Ph. D., hejtmana Pardubického kraje, VIII.

úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.

1 8 14 19 21 Starší