1 8 15 20 22 Starší
čen 29 Doposud nekomentováno.

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.

čen 25 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

Tradiční předávání štafety proběhlo  v sále obecního úřadu. S budoucími prvňáčky se přišli přivítat učitelé a také budoucí paní třídní učitelka. Deváťáci se s prvňáčky pozdravili a symbolicky jim předali školní štafetu.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

kvě 14

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické kolečko"

Druhý ročník koloběžkyády se konal 14. května na dětském hřišti. Koloběžkyádu pořádá mateřská a základní školy Výprachtice. Akce se zúčastnilo mnohem více dětí než minulý rok, což bylo velmi příjemné.

bře 23 Doposud nekomentováno.

Žáci ZŠ J. Pravečka obhájili cenu děkana FCHT Pardubice

Autor: Formánek Jiří
Ocenění projektu

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala pod záštitou JUDr. Martina Netolického, Ph. D., hejtmana Pardubického kraje, VIII.

úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.

Doposud nekomentováno.

Devátá třída na úřadu práce

Autor: Mgr. Jiří Formánek, výchovný poradce
Informační a poradenská střediska

Abychom žákům naší školy umožnili načerpat další informace nezbytné pro správnou volbu jejich budoucího povolání, navštívili jsme 19 9. 2019 s žáky 9. ročníku Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání v Ústí nad Orlicí.

1 8 15 20 22 Starší