Štítky:

Exkurze Vida science Brno

Autor: Mgr. Veronika Franková, Iveta Krátká
Vida centrum Brno

Exkurze Vida science Brno Dne 30.1.2019 jsme s žáky 4.ročníku vyrazili do Vida centra v Brně. Nejprve jsme se zúčastnili programu ČAS NA ČAS,poté na zvukovou show a nakonec si žáci vyzkoušeli spoustu pokusů ve volné expozici.

led 18 Doposud nekomentováno.

Slalom na LVK

Autor: Mgr. Žaneta Fieberová
Slalom

Slalom na LVK

led 16

Naše akční maminy ze SRPDŠ

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Sběr papíru 2019

Naše akční maminy ze SRPDŠ

led 14

Lyžařský výcvikový kurz

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová
Lyžařský kurz 2019

Lyžařský výcvikový kurz

pro 13 Doposud nekomentováno.

První sníh

Autor: Bc. Petr Grossmann
První sníh

První sníh a krásné počasí nás vytáhlo ven na čerstvý vzduch. První lyžování bylo opatrné, ale o to více bylo zábavy. Pokud nám to počasí dovolí, budeme chodit na běžky často. Je to přece jen v našem okolí tradiční zimní radovánka.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Vánoční jarmark

Jarmark 2018

První prosincový den se ve škole konal již tradiční vánoční jarmark. Za výrobky dětí dorazilo mnoho rodičů, prarodičů i bývalých žáků naší školy. Určitě měli co obdivovat, vánočních předmětů, dekorací a občerstvení bylo opravdu hodně.

říj 26 1 komentář

SLAVNOSTNÍ ZASAZENÍ LÍPY

Autor: Text a foto Romana Prokopová
Slavnostní sázení lípy

SLAVNOSTNÍ ZASAZENÍ LÍPY

říj 15 Doposud nekomentováno.

Londýn 2018

Autor: Mgr. Michal Moravec

Ve dnech 15. – 19. 10. se 24 žáků naší školy zúčastnilo poznávacího zájezdu do Londýna.

čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.