Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


čen 29 2 komentáře

Pohádkový les 2016

Pohádkový les 2016

Letošní Pohádkový les se mimořádně vydařil. Deváťáci nenechali nic náhodě a svědomitě se na tuto akci připravili. Nechyběli netradiční úkoly, krásné kostýmy ani vzorně připravené prostředí. Za krásný den všem děkujeme.


Více
čen 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vodácký kurz 9. třídy

Voda 2016

Vodácký kurz deváté třídy


Více
čen 16 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Předávání štafety

9.třída

I letos se předali deváťáci pomyslnou štafetu budoucím žáčkům naší školy. Školu opouští 11 žáků, kteří směřují převážně do učebních oborů. Do základní školy však těší 11 nových prvňáčků. V tomto ohledu tedy žádná změna.


Více
čen 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vlastivědná exkurze žáků 7. třídy

Výlet 8. třída

Žáci sedmé třídy zamířili do blízkosti Kralického Sněžníku. Po náročnější cestě se však mohli radovat z krásných výhledů při stoupání na Slaměnku. Cestou do údolí navštívili Stezku v oblacích, svezli se na bobové dráze a zkusili si trochu rovnováhy a obratnosti.


Více
čen 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vlastivědná exkurze 8. třídy

Žáci osmé třídy zamířili do naše krajského města. Pardubice nás přivítaly příjemným počasím a my krátkou procházkou zamířili na první kolbiště. Turnajek v bowlingu ovládl pan učitel Moravec a dal tak laťku velmi vysoko.


Více
čen 06

Vlastivědná exkurze Český ráj

Výlet 6. třída

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala.


Více
čen 02 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Přírodovědná exkurze 2. stupeň

Žáci druhého stupně se vydali 2. června na přírodopisně zeměpisnou exkurzi k lanškrounským rybníkům. Exkurze nepatřila rozhodně mezi nenáročné. Ušlapat na kole skoro 40km a ještě u toho vypracovat spoustu připravených úkolů nebylo jen tak.


Více
čen 02 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Školní vlastivědná exkurze 1. stupeň

Výlet 1. stupeň

Ve čtvrtek 2. června vyrazil celý první stupeň na vlastivědnou exkurzi do Brna. Děti navštívily přehradu a projely se lodí k hradu Veveří. Zde si prohlédly hrad a výstavu filmových kostýmů.


Více
kvě 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Besídka ke Dni rodiny

Družinka zpívá

Letošní besídka byla opravdu pestrá. Pěvecká vystoupení se střídala s těmi hereckými či tanečními. Navštívili nás Simpsonovi, řidič autobusu, pan Havelka s orchestrem i Honza Nedvěd. Podívali jsme se do zákulisí natáčení slavných komedií.


Více
kvě 03 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.


Více