1 8 16 21 23 Starší
bře 23 Doposud nekomentováno.

Žáci ZŠ J. Pravečka obhájili cenu děkana FCHT Pardubice

Autor: Formánek Jiří
Ocenění projektu

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. společně s Pardubickým krajem, Univerzitou Pardubice a dalšími spolupořadateli uspořádala pod záštitou JUDr. Martina Netolického, Ph. D., hejtmana Pardubického kraje, VIII.

úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.

Doposud nekomentováno.

Devátá třída na úřadu práce

Autor: Mgr. Jiří Formánek, výchovný poradce
Informační a poradenská střediska

Abychom žákům naší školy umožnili načerpat další informace nezbytné pro správnou volbu jejich budoucího povolání, navštívili jsme 19 9. 2019 s žáky 9. ročníku Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání v Ústí nad Orlicí.

1 8 16 21 23 Starší