čen 29 2 komentáře

Pohádkový les 2016

Letošní Pohádkový les se mimořádně vydařil. Deváťáci nenechali nic náhodě a svědomitě se na tuto akci připravili. Nechyběli netradiční úkoly, krásné kostýmy ani vzorně připravené prostředí. Za krásný den všem děkujeme.

čen 20 Doposud nekomentováno.

Vodácký kurz 9. třídy

Voda 2016

Vodácký kurz deváté třídy

čen 16 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

9.třída

I letos se předali deváťáci pomyslnou štafetu budoucím žáčkům naší školy. Školu opouští 11 žáků, kteří směřují převážně do učebních oborů. Do základní školy však těší 11 nových prvňáčků. V tomto ohledu tedy žádná změna.

čen 09 Doposud nekomentováno.

Vlastivědná exkurze žáků 7. třídy

Výlet 8. třída

Žáci sedmé třídy zamířili do blízkosti Kralického Sněžníku. Po náročnější cestě se však mohli radovat z krásných výhledů při stoupání na Slaměnku. Cestou do údolí navštívili Stezku v oblacích, svezli se na bobové dráze a zkusili si trochu rovnováhy a obratnosti.

čen 09 Doposud nekomentováno.

Vlastivědná exkurze 8. třídy

Žáci osmé třídy zamířili do naše krajského města. Pardubice nás přivítaly příjemným počasím a my krátkou procházkou zamířili na první kolbiště. Turnajek v bowlingu ovládl pan učitel Moravec a dal tak laťku velmi vysoko.

čen 06

Vlastivědná exkurze Český ráj

Výlet 6. třída

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala.

čen 02 Doposud nekomentováno.

Přírodovědná exkurze 2. stupeň

Žáci druhého stupně se vydali 2. června na přírodopisně zeměpisnou exkurzi k lanškrounským rybníkům. Exkurze nepatřila rozhodně mezi nenáročné. Ušlapat na kole skoro 40km a ještě u toho vypracovat spoustu připravených úkolů nebylo jen tak.

čen 02 Doposud nekomentováno.

Školní vlastivědná exkurze 1. stupeň

Výlet 1. stupeň

Ve čtvrtek 2. června vyrazil celý první stupeň na vlastivědnou exkurzi do Brna. Děti navštívily přehradu a projely se lodí k hradu Veveří. Zde si prohlédly hrad a výstavu filmových kostýmů.

kvě 26 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

Družinka zpívá

Letošní besídka byla opravdu pestrá. Pěvecká vystoupení se střídala s těmi hereckými či tanečními. Navštívili nás Simpsonovi, řidič autobusu, pan Havelka s orchestrem i Honza Nedvěd. Podívali jsme se do zákulisí natáčení slavných komedií.

kvě 03 Doposud nekomentováno.

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.