pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.

lis 26

Vánoční jarmark

Sobotní jarmark je již na naší škole tradicí. Děti se přehánějí ve výrobcích a těší se, až budou v sobotu prodávat své výrobky. Nejlépe svým rodičům. Je to moc hezké, když se děti těší. Je to zvláštní čas. Děti nemohou dospat a dospělí by zase rádi spali. Stejně víme, že vítěz je předem znám.

lis 24
lis 22

Florbal 2016

Letošní série turnajů ve florbale je shrnuta v oddíle školní sport 2016/2017.

říj 06 Doposud nekomentováno.
zář 22 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

Vážení návštěvníci webu, na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z besídky ke Dni rodiny z letošního roku. Hezký zážitek.

zář 21 Doposud nekomentováno.

Technohrátky v Ústí nad Orlicí

Technohrátky 2016

Žáci osmé a deváté třídy se delší dobu účastní projektu technohrátky. Letos se vydali na své první účínkování do Ústí nad Orlicí. Za krásného ppočasí si mohli vyzkoušet mnoho zajímavých aktivit. Projekt je podporován pardubickým krajem a má vysokou úrveň.

čen 29 2 komentáře

Pohádkový les 2016

Letošní Pohádkový les se mimořádně vydařil. Deváťáci nenechali nic náhodě a svědomitě se na tuto akci připravili. Nechyběli netradiční úkoly, krásné kostýmy ani vzorně připravené prostředí. Za krásný den všem děkujeme.

čen 20 Doposud nekomentováno.

Vodácký kurz 9. třídy

Voda 2016

Vodácký kurz deváté třídy

čen 16 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

9.třída

I letos se předali deváťáci pomyslnou štafetu budoucím žáčkům naší školy. Školu opouští 11 žáků, kteří směřují převážně do učebních oborů. Do základní školy však těší 11 nových prvňáčků. V tomto ohledu tedy žádná změna.