kvě 03 Doposud nekomentováno.

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.

bře 04 1 komentář

Lyžařský výcvik 7. a 8. třídy

Lyžák 2016

V druhém březnovém týdnu se trochu umoudřilo počasí a my mohli vyrazit na lyže. V pátek 4. března jsme začali netradičně běžkami. Měli jsme opravdu krásné zimní počasí a čerstvě projetou stopu. Nezbylo nám nic jiného, než si to opravdu užít.

bře 02 Doposud nekomentováno.

Soutěž malých recitátorů

Diplom

Vybraní žáci prvního stupně se zúčastnili okresního kola dětských recitátorů "Dětská scéna". Se svojí recitací uspěl Jonáš Junek a postoupil tak do krajského kola. Moc gratulujeme.

led 26 Doposud nekomentováno.

Krajské kolo ve florbalu dívek

Diplom

Krajské kolo probíhalo v krásné sportovní hale v Pardubicích. Naše družstvo se postupně utkalo s družstvem Skotynek a Koťátek. Měli jsem velmi silnou skupinu. Skotynky nám předvedly, jak se florbal hraje a Koťata nám názorně ukázala, co je to vlastně ta produktivita.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Florbalová sezóna začala

Florbalový tým

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce.

lis 04 Doposud nekomentováno.

Plavání prvního stupně

Plavání 2015

I letošní rok jezdí žáci naší školy na plaveckou výuku do České Třebové. Jak se jim tam daří se můžete podívat níže.

říj 08

Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školy

Softbal 2015

Chladnější čtvrteční odpoledne si děti, rodiče a zaměstnanci školy vybrali ke společné zábavě. Jelikož přišlo méně rodičů, než jsme čekali, vytvořili jsme dvě družstva. Družstvo žáků, které bylo před utkáním velkým favoritem.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 29 Doposud nekomentováno.

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.