čen 16 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

9.třída

I letos se předali deváťáci pomyslnou štafetu budoucím žáčkům naší školy. Školu opouští 11 žáků, kteří směřují převážně do učebních oborů. Do základní školy však těší 11 nových prvňáčků. V tomto ohledu tedy žádná změna.

čen 06

Vlastivědná exkurze Český ráj

Výlet 6. třída

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala.

kvě 26 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

Družinka zpívá

Letošní besídka byla opravdu pestrá. Pěvecká vystoupení se střídala s těmi hereckými či tanečními. Navštívili nás Simpsonovi, řidič autobusu, pan Havelka s orchestrem i Honza Nedvěd. Podívali jsme se do zákulisí natáčení slavných komedií.

kvě 03 Doposud nekomentováno.

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.

bře 04 1 komentář

Lyžařský výcvik 7. a 8. třídy

Lyžák 2016

V druhém březnovém týdnu se trochu umoudřilo počasí a my mohli vyrazit na lyže. V pátek 4. března jsme začali netradičně běžkami. Měli jsme opravdu krásné zimní počasí a čerstvě projetou stopu. Nezbylo nám nic jiného, než si to opravdu užít.

led 26 Doposud nekomentováno.

Krajské kolo ve florbalu dívek

Diplom

Krajské kolo probíhalo v krásné sportovní hale v Pardubicích. Naše družstvo se postupně utkalo s družstvem Skotynek a Koťátek. Měli jsem velmi silnou skupinu. Skotynky nám předvedly, jak se florbal hraje a Koťata nám názorně ukázala, co je to vlastně ta produktivita.

říj 08

Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školy

Softbal 2015

Chladnější čtvrteční odpoledne si děti, rodiče a zaměstnanci školy vybrali ke společné zábavě. Jelikož přišlo méně rodičů, než jsme čekali, vytvořili jsme dvě družstva. Družstvo žáků, které bylo před utkáním velkým favoritem.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži