1 9 17 23 25 Starší
kvě 03 Doposud nekomentováno.

Mc Donald´s Cup

Družstvo 1. stupně

Firma Mc Donald´s již několik let organizuje pro žáky prvního stupně turnaj v kopané. V letošním roce jsme přihlásili i my. A udělali jsme dobře. Turnaj proběhl v Jablonném nad Orlicí na vzorně připraveném trávníku.

bře 04 1 komentář

Lyžařský výcvik 7. a 8. třídy

Lyžák 2016

V druhém březnovém týdnu se trochu umoudřilo počasí a my mohli vyrazit na lyže. V pátek 4. března jsme začali netradičně běžkami. Měli jsme opravdu krásné zimní počasí a čerstvě projetou stopu. Nezbylo nám nic jiného, než si to opravdu užít.

bře 02 Doposud nekomentováno.

Soutěž malých recitátorů

Diplom

Vybraní žáci prvního stupně se zúčastnili okresního kola dětských recitátorů "Dětská scéna". Se svojí recitací uspěl Jonáš Junek a postoupil tak do krajského kola. Moc gratulujeme.

led 26 Doposud nekomentováno.

Krajské kolo ve florbalu dívek

Diplom

Krajské kolo probíhalo v krásné sportovní hale v Pardubicích. Naše družstvo se postupně utkalo s družstvem Skotynek a Koťátek. Měli jsem velmi silnou skupinu. Skotynky nám předvedly, jak se florbal hraje a Koťata nám názorně ukázala, co je to vlastně ta produktivita.

říj 08

Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školy

Softbal 2015

Chladnější čtvrteční odpoledne si děti, rodiče a zaměstnanci školy vybrali ke společné zábavě. Jelikož přišlo méně rodičů, než jsme čekali, vytvořili jsme dvě družstva. Družstvo žáků, které bylo před utkáním velkým favoritem.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

Malí kuchaříci