Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


zář 03

Přivítali jsme prvňáčky

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Prvňáčci ve škole

Přivítali jsme prvňáčky


Více
čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.


Více
čen 20
čen 18

Vodácký kurz 2018

Vodácký krz deváté třídy


Více
čen 15

Kroužek Micro:bit a soutěž MICROTELA

Kroužek Micro:bit a soutěž MICROTELA


Více
čen 11

Soutěž ve sběru papíru 2018

Výsledky soutěže ve sběru papíru pořádané SRPDŠ


Více
čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.


Více
kvě 07

100 let republiky

Cyklisté nad Čenkovicemi

V rámci dlouhodobého projektu 100 let republiky se naši žáci vydali na prohlídku hraničního opevnění Bouda. Někteří se vydali po svých jiní na kole. Prohlídka opevnění připomněla žákům naši mladou historii a také nelehkou situaci nově vznikající republiky.


Více
kvě 04

Virtuální závislosti

V rámci programu primární prevence nás navštívil pan RNDr. s programem zaměřeným na rizika virtuálních závislostí. Dětem vysvětlil rizika virtuálního světa jako komerce, násilí, sexualita a hodnoty. Hodinu a půl žáci bedlivě poslouchali životní příběh lektora či skutečné příklady.


Více
dub 29

McDonalďs Cup

Družstvo kopané

Turnaj v kopané pro první stupeň McDonalďs se letos konal na umělém hřišti TJ Spartaku Letohrad. Ve skupině se naše družstvo postupně utkalo s družstvy z Letohradu, Jablonného. Po jedné výhře, jedné remíze čekalo naše družstvo zápas o 5. místo. Tento zápas naše družstvo zvládlo a skončilo tedy na 5.


Více