úno 18 Doposud nekomentováno.

NOVÉ NOTEBOOKY

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Nové notebooky

Naše škola se zapojila do projektu ŠABLONY II, který podporuje výzkum, vývoj a vzdělávání. Prioritou se pro nás staly nové metody ve výuce, rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti, zapojení odborníků do výuky a získávání dovedností v informačních technologiích a systémech.

úno 16

VÝPRACHŤÁCI V PRAZE

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Fantom opery

VÝPRACHŤÁCI V PRAZE

úno 13 Doposud nekomentováno.

Klub zábavné logiky a deskových her

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová
Klub zábavné logiky a deskových her

V úterý 13. února se poprvé sešla skupinka sedmi žáků z V. třídy, jež se přihlásila do klubu zábavné logiky a deskových her. Do konce tohoto školního roku proběhne kroužek celkem šestnáctkrát.

úno 13 Doposud nekomentováno.

FLORBAL 4. a 5. tříd

Autor: Zuzana Pfeiferová
Florbal 4. a 5. tříd

Naše škola byla pozvána na okrskové kolo ve florbalu do Horní Čermné. Vybrali jsme osm chlapců, čtyři ze čtvrtého a čtyři z pátého ročníku. Ve středu 13. 2. 2019 jsme vyrazili do čermenské tělocvičny. Cesta autobusem uběhla rychle a po osmé hodině už jsme byli na místě.

úno 07

Klub zábavné logiky a deskových her II. stuápeň

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Klub zábavné logiky a deskových her II.

Od 7. února se pravidelně scházíme na kroužku zábavné logiky a deskových her. Deset dětí z VI. třídy a jedna paní učitelka „si hraje, a tak nezlobí“. Děti se učí dodržovat pravidla, myslet kreativně a vyrovnávat se s prohrou. Rozvíjí schopnost soustředění, sebeovládání nebo řešení problémů.

led 30

Exkurze Vida science Brno

Autor: Mgr. Veronika Franková, Iveta Krátká
Vida centrum Brno

Exkurze Vida science Brno Dne 30.1.2019 jsme s žáky 4.ročníku vyrazili do Vida centra v Brně. Nejprve jsme se zúčastnili programu ČAS NA ČAS,poté na zvukovou show a nakonec si žáci vyzkoušeli spoustu pokusů ve volné expozici.

led 29

Divadlo Jójo

Autor: Mgr. Blanka Štraufová
Divadlo Jójo

Divadlo Jójo Návštěvy v MŠ patří mezi naše oblíbené. Proto jsme velmi rádi v úterý 29.1. přijali s prvňáčky pozvání na pohádku O nezbedných kůzlátkách, kterou právě do školky přijelo představit nám už moc dobře známé divadélko Jójo. To jsme se zase nasmáli, až jsme se doslova za břicha popadali!

led 25

Právo pro každého

Autor: Mgr. Lucie Jindrová

PRÁVO PRO KAŽDÉHO

led 24 Doposud nekomentováno.

Přehlídka strojírenských firem

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Přehlídka strojírenských firem

Přemýšlíte nad volbou technického oboru vzdělání?

led 21

VYBÍJENÁ