úno 24 Doposud nekomentováno.

Festival vědy a techniky po děti a mládež v Pardubickém kraji

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Festival vědy a techniky 2019

Festival vědy a techniky po děti a mládež v Pardubickém kraji

úno 21 Doposud nekomentováno.

Úspěšní řešitelé Amavetu

Autor: Mgr. Formánek Jiří

Naši žáci se opět zúčastnili projektové soutěže Amavet a získali tato ocenění.

úno 20 Doposud nekomentováno.

Exkurze do Terezína

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Exkurze v Terezíně

Exkurze do Terezína

úno 19

Okesní kolo ve florbalu dívek 2019

Autor: Zuzana Pfeiferová
Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019

Další sportovní akce, kam byla naše škola pozvána, bylo okresní kolo ve florbalu dívek v Brandýse nad Orlicí. Opět jsme sestavili tým osmi hráček ze čtvrtého a pátého ročníku. V úterý 19. 2. 2019 jsme brzo ráno vyrazily autobusem do Lanškrouna a pak jsme pokračovaly vlakem do Brandýsa nad Orlicí.

úno 18 Doposud nekomentováno.

NOVÉ NOTEBOOKY

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Nové notebooky

Naše škola se zapojila do projektu ŠABLONY II, který podporuje výzkum, vývoj a vzdělávání. Prioritou se pro nás staly nové metody ve výuce, rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti, zapojení odborníků do výuky a získávání dovedností v informačních technologiích a systémech.

úno 16

VÝPRACHŤÁCI V PRAZE

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Fantom opery

VÝPRACHŤÁCI V PRAZE

úno 13 Doposud nekomentováno.

Klub zábavné logiky a deskových her

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová
Klub zábavné logiky a deskových her

V úterý 13. února se poprvé sešla skupinka sedmi žáků z V. třídy, jež se přihlásila do klubu zábavné logiky a deskových her. Do konce tohoto školního roku proběhne kroužek celkem šestnáctkrát.

úno 13 Doposud nekomentováno.

FLORBAL 4. a 5. tříd

Autor: Zuzana Pfeiferová
Florbal 4. a 5. tříd

Naše škola byla pozvána na okrskové kolo ve florbalu do Horní Čermné. Vybrali jsme osm chlapců, čtyři ze čtvrtého a čtyři z pátého ročníku. Ve středu 13. 2. 2019 jsme vyrazili do čermenské tělocvičny. Cesta autobusem uběhla rychle a po osmé hodině už jsme byli na místě.

úno 07

Klub zábavné logiky a deskových her II. stuápeň

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Klub zábavné logiky a deskových her II.

Od 7. února se pravidelně scházíme na kroužku zábavné logiky a deskových her. Deset dětí z VI. třídy a jedna paní učitelka „si hraje, a tak nezlobí“. Děti se učí dodržovat pravidla, myslet kreativně a vyrovnávat se s prohrou. Rozvíjí schopnost soustředění, sebeovládání nebo řešení problémů.

led 30

Exkurze Vida science Brno

Autor: Mgr. Veronika Franková, Iveta Krátká
Vida centrum Brno

Exkurze Vida science Brno Dne 30.1.2019 jsme s žáky 4.ročníku vyrazili do Vida centra v Brně. Nejprve jsme se zúčastnili programu ČAS NA ČAS,poté na zvukovou show a nakonec si žáci vyzkoušeli spoustu pokusů ve volné expozici.