Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


pro 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

První sníh

Autor: Bc. Petr Grossmann
První sníh

První sníh a krásné počasí nás vytáhlo ven na čerstvý vzduch. První lyžování bylo opatrné, ale o to více bylo zábavy. Pokud nám to počasí dovolí, budeme chodit na běžky často. Je to přece jen v našem okolí tradiční zimní radovánka.


Více
pro 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Mikuláš ve škole

Autor: Bc. Petr Grossmann
Mikuláš ve škole

Rok se s rokem sešel a do školy opět zavítal Mikuláš. S sebou si přivedl početnou družinu čertů a dva krásné anděly. Společně prošli školou a postupně pozdravili všechny třídy. Po krátkém proslovu a výchovné chvilce došlo i na sladkou odměnu.


Více
pro 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vánoční jarmark

Jarmark 2018

První prosincový den se ve škole konal již tradiční vánoční jarmark. Za výrobky dětí dorazilo mnoho rodičů, prarodičů i bývalých žáků naší školy. Určitě měli co obdivovat, vánočních předmětů, dekorací a občerstvení bylo opravdu hodně.


Více
lis 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Autor: Mgr. Lucie Jindrová

RECITAČNÍ SOUTĚŽ


Více
lis 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

Autor: Mgr.Veronika Franková Iveta Krátka
Literární soutěž

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň


Více
lis 27

Okrskové kolo ve florbalu mladších žáků

Florbal 2018

Na okrskové kolo jsme letos výjimečně vyrazili do Lanškrouna do tělocvičny Základní školy Bedřicha Smetany. Čekala nás celkem čtyři utkání.  Hned v prvním zápase se nám postavilo družstvo Základní školy Aloise Jiráska.


Více
lis 23

Střední školu obchodu, řemesel a služeb

Autor: Foto a text Romana Prokopová
SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk

NÁVŠTĚVA...Deváťáci a osmáci navštívili Střední školu obchodu, řemesel a služeb v Žamberku. A co zde viděli, slyšeli a zažili? Seznámili se s historií školy. Ta sahá do roku 1956. Zajímavostí je, že sídlí na zámku. Nejdůležitější ovšem byla prezentace učebních oborů.


Více
lis 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Okrskové kolo ve florbalu starších žákyň

Autor: Grossmann Petr

        Žákyně osmé a deváté třídy reprezentovaly naši školu již tradičně v Jablonném nad Orlicí. V konkurenci pěti týmů si vedly velmi dobře.  Po menších problémech s výstrojí se náš tým pustil do prvního zápasu, kde nás čekal domácí tým. Utkání bylo celou dobu nečekaně vyrovnané.


Více
lis 22 1 komentář

Slavnost slabikáře

Autor: Mgr. Blanka Štraufová
Slavnost slabikáře 2018

Měsíc se s měsícem sešel a máme tady listopad. Prvňáčci zvládli všechna písmenka a slabiky v Živé abecedě, přišel tedy čas na další krok - slabikář. Aby ho ale dostali, museli si ho opravdu zasloužit.


Více
lis 20

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽĚ

Autor: Text: Mgr. Lucie Jindrová, Mgr. Veronika Franková
Školní kolo recitační soutěže

Dne 20. 11. 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže, na kterou se připravilo 18 žáků. Zazněly zajímavé texty (i vlastní tvorba) a pro porotu byl výběr nejlepších velice obtížný. Naši školu na recitační soutěži v Letohradě „Nebojte se klasiků“ bude reprezentovat 14 žáků.


Více