Novější 1
pro 21

Používám mozek

Předvánoční čas nám ve škole vyplnila přednáška "Používám mozek". Děti se seznámily s vnímáním a následnými pochody v centrální nervové soustavě a částech mozku.

pro 04 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

lis 28 Doposud nekomentováno.
lis 18 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Florbalový tým mladších žáků

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Slavnost slabikáře

Slavnost slabikáře 2015

Velkou slávu měli dnes všichni prvňáčci v naší škole. Po dvou měsících tvrdé práce si dnes vysloužili svoji první knížku - slabikář.

lis 10 Doposud nekomentováno.

Pernštejni - doba husická

Po roce se k nám opět představili zástupci skupiny šermířů Pernštejni. Ve svém programu nás vrátili o pětset let zpátky. Vyčerpávajícím způsobem nám popsali zbraně, kterými husité bránili své myšlenky. Také nám předvedli něco ze svého šermířského umění.

lis 04 Doposud nekomentováno.

Plavání prvního stupně

Plavání 2015

I letošní rok jezdí žáci naší školy na plaveckou výuku do České Třebové. Jak se jim tam daří se můžete podívat níže.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 29 Doposud nekomentováno.

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.

čen 25 Doposud nekomentováno.

Předávání štafety

Tradiční předávání štafety proběhlo  v sále obecního úřadu. S budoucími prvňáčky se přišli přivítat učitelé a také budoucí paní třídní učitelka. Deváťáci se s prvňáčky pozdravili a symbolicky jim předali školní štafetu.

Novější 1