Novější 1 3
pro 21

Používám mozek

Předvánoční čas nám ve škole vyplnila přednáška "Používám mozek". Děti se seznámily s vnímáním a následnými pochody v centrální nervové soustavě a částech mozku.

pro 04 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

lis 28 Doposud nekomentováno.
lis 18 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Florbalový tým mladších žáků

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Slavnost slabikáře

Slavnost slabikáře 2015

Velkou slávu měli dnes všichni prvňáčci v naší škole. Po dvou měsících tvrdé práce si dnes vysloužili svoji první knížku - slabikář.

lis 10 Doposud nekomentováno.

Pernštejni - doba husická

Po roce se k nám opět představili zástupci skupiny šermířů Pernštejni. Ve svém programu nás vrátili o pětset let zpátky. Vyčerpávajícím způsobem nám popsali zbraně, kterými husité bránili své myšlenky. Také nám předvedli něco ze svého šermířského umění.

lis 04 Doposud nekomentováno.

Plavání prvního stupně

Plavání 2015

I letošní rok jezdí žáci naší školy na plaveckou výuku do České Třebové. Jak se jim tam daří se můžete podívat níže.

lis 03 Doposud nekomentováno.

Škola odpovědného spotřebitele - Aisis

Práce v projektu

Naše škola se zapojila do projektu Aisis - Škola odpovědného spotřebitele. Projekt je určen žákům osmých a devátých tříd a pedagogům školy. Po dva dny se budou žáci učit jaká mají práva a povinnosti jako spotřebitelé.

zář 24

Šipkovaná

Rok utekl jako voda a už to byla zase šipkovaná. Náročnou traťí prošlo velké množství skupinek. Někteří šli po směru hodinových ručiček, někteří proti. Na šesti stanovištích se plnily velmi zajímavé úkoly.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

Novější 1 3