lis 04 Doposud nekomentováno.

Plavání prvního stupně

Plavání 2015

I letošní rok jezdí žáci naší školy na plaveckou výuku do České Třebové. Jak se jim tam daří se můžete podívat níže.

zář 21

Jazykový pobyt v Londýně

V předposledním zářijovém týdnu se vybraní žáci naší školy mohli zúčastnit jazykového pobytu v Londýně. Tuto akci škola zorganizovala na základě výzvy z ministerstva školství. Celý projekt byl realizován pod záštitou EU a programu pro rozvoj konkurenceschopnosti.

čen 29 Doposud nekomentováno.

Pohádkový les 2015

Mimoň

Krásným pohádkovým lesem se dnes začali loučit deváťáci se základní školní docházkou. Loučení potrvá ještě pár hodin, ale už teď můžeme říci, že se loučí se vší parádou.

čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.