2 Starší
čen 16 Doposud nekomentováno.

Vítězství v krajském kole o nejlepší výrobek

Žákyně deváté třídy Romana Vaníčková zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší výrobek. Soutěží žáci základních škol v různých oborech. Soutěž pořádá Krajská  hospodářská komora.

čen 10

Výlet prvního stupně

Ve středu 10. června vyrazil pevní stupeň na Praděd. Počasí na nejvyšší moravské hoře dětem moc nepřálo a z rozhledny nebyl ideální výhled. To Pradědova galerie poskytovala mnohem lepší klima a bylo na co se koukat.

čen 10 1 komentář

Vodácký kurz deváté třídy

Autor: Grossmann
Voda 2015

Minulý týden se vydali deváťáci na vodácký výcvik. Zamířili na řeku Moravu. Po menších komplikacích na trase se dostali na vodu v brzkém odpoledni. Výcvik nám zpestřili místní profesionální hasiči.

kvě 25 Doposud nekomentováno.

Studijní cesta do Francie

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Úspěšní žáci na zahraniční stáži

kvě 25
úno 09 Doposud nekomentováno.

Lyžařský výcvik 4. a 5. třídy

Autor: Grossmann
Lyžařský kurz 2015

Druhý únorový týden se žáci čtvrté a páté třídy konečně dočkali, začal jim lyžařský výcvik. Od pondělí do čtvrtka se mořili na merťáku a vzpomínali na vyhřátou školní třídu. Po několika nezdarech však přišli na krásu lyžování a začali si užívat.

2 Starší