Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3
led 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Elektrotechnické stavebnice Merkur

Mezi významné partnery naší školy patří firma žamberecká firma Bühler. Podporuje rozvoj technického vzdělávání našich žáků. V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.


Více
led 10

Memento Radka Johna

Memento

Do naší školy zavítalo představení Memento v podání pana Víta Chadimy a Oty Rajmana. Je to opravdový příběh o člověku, který pocházel z normální rodiny a v 16 letech se nechá partou stáhnout a začíná brát drogy. Příběh zachycuje deset let jeho života pod vlivem drog.


Více
pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.


Více
lis 26

Vánoční jarmark

Sobotní jarmark je již na naší škole tradicí. Děti se přehánějí ve výrobcích a těší se, až budou v sobotu prodávat své výrobky. Nejlépe svým rodičům. Je to moc hezké, když se děti těší. Je to zvláštní čas. Děti nemohou dospat a dospělí by zase rádi spali. Stejně víme, že vítěz je předem znám.


Více
lis 24
lis 23

Technohrátky Žamberk

Letošní třetí "Technohrátky", kterých se naše škola zúčastnila se konaly v Žamberku v místním OU a SOU.


Více
lis 22

Školní kolo recitační soutěže

Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže bylo takovou generálkou na okresní kolo, které se bude konat v Letohradě. Naši školu pojede 22. listopadu reprezentovat 5 žáků z prvního stupně a 24. listopadu čtyři žáci z druhého stupně. Držme palce!


Více
říj 19 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
říj 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
zář 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Technohrátky v Ústí nad Orlicí

Technohrátky 2016

Žáci osmé a deváté třídy se delší dobu účastní projektu technohrátky. Letos se vydali na své první účínkování do Ústí nad Orlicí. Za krásného ppočasí si mohli vyzkoušet mnoho zajímavých aktivit. Projekt je podporován pardubickým krajem a má vysokou úrveň.


Více
Novější 1 3