2 Starší
čen 09 Doposud nekomentováno.

Vlastivědná exkurze žáků 7. třídy

Výlet 8. třída

Žáci sedmé třídy zamířili do blízkosti Kralického Sněžníku. Po náročnější cestě se však mohli radovat z krásných výhledů při stoupání na Slaměnku. Cestou do údolí navštívili Stezku v oblacích, svezli se na bobové dráze a zkusili si trochu rovnováhy a obratnosti.

čen 09 Doposud nekomentováno.

Vlastivědná exkurze 8. třídy

Žáci osmé třídy zamířili do naše krajského města. Pardubice nás přivítaly příjemným počasím a my krátkou procházkou zamířili na první kolbiště. Turnajek v bowlingu ovládl pan učitel Moravec a dal tak laťku velmi vysoko.

čen 06

Vlastivědná exkurze Český ráj

Výlet 6. třída

Žáci šesté třídy se vydali za doprovodu dvou statných průvodců do bludiště skal v Českém ráji. Po kolíbavé cestě vláčkem nás čekalo asi 10km krásné procházky skalním městem a několik krásných výhledů do krajiny. Cesta nám zdařile utíkala.

čen 02 Doposud nekomentováno.

Přírodovědná exkurze 2. stupeň

Žáci druhého stupně se vydali 2. června na přírodopisně zeměpisnou exkurzi k lanškrounským rybníkům. Exkurze nepatřila rozhodně mezi nenáročné. Ušlapat na kole skoro 40km a ještě u toho vypracovat spoustu připravených úkolů nebylo jen tak.

čen 02 Doposud nekomentováno.

Školní vlastivědná exkurze 1. stupeň

Výlet 1. stupeň

Ve čtvrtek 2. června vyrazil celý první stupeň na vlastivědnou exkurzi do Brna. Děti navštívily přehradu a projely se lodí k hradu Veveří. Zde si prohlédly hrad a výstavu filmových kostýmů.

kvě 26 Doposud nekomentováno.

Besídka ke Dni rodiny

Družinka zpívá

Letošní besídka byla opravdu pestrá. Pěvecká vystoupení se střídala s těmi hereckými či tanečními. Navštívili nás Simpsonovi, řidič autobusu, pan Havelka s orchestrem i Honza Nedvěd. Podívali jsme se do zákulisí natáčení slavných komedií.

bře 04 1 komentář

Lyžařský výcvik 7. a 8. třídy

Lyžák 2016

V druhém březnovém týdnu se trochu umoudřilo počasí a my mohli vyrazit na lyže. V pátek 4. března jsme začali netradičně běžkami. Měli jsme opravdu krásné zimní počasí a čerstvě projetou stopu. Nezbylo nám nic jiného, než si to opravdu užít.

bře 02 Doposud nekomentováno.

Soutěž malých recitátorů

Diplom

Vybraní žáci prvního stupně se zúčastnili okresního kola dětských recitátorů "Dětská scéna". Se svojí recitací uspěl Jonáš Junek a postoupil tak do krajského kola. Moc gratulujeme.

led 26 Doposud nekomentováno.

Krajské kolo ve florbalu dívek

Diplom

Krajské kolo probíhalo v krásné sportovní hale v Pardubicích. Naše družstvo se postupně utkalo s družstvem Skotynek a Koťátek. Měli jsem velmi silnou skupinu. Skotynky nám předvedly, jak se florbal hraje a Koťata nám názorně ukázala, co je to vlastně ta produktivita.

2 Starší