Novější 1
pro 19

Vystoupení tanečního kroužku

Taneční kroužek pod vedením paní učitelky Žanety Fiebigerové obohatil předvánoční kulturní program v Lanškrouně. Na místním náměstí zatancovaly děti na dvě písničky a  udělaly radost všem přihlížejícím. Obě vystoupení se jim moc, moc povedla.

lis 21

Návštěva z SŠ a SOU Žamberk

Prezentace SŠ a SOU Žamberk

Dne 21. listopadu navštívili žáky 8. a 9. tříd zástupci SŠ a SOU řemesel a služeb ze Žamberka. Informovali je o možnostech studia. Pro žáky si přivezli materiál, a tak si podle instrukcí a za dohledu studentek této školy namíchali nápoje a vymodelovali ozdoby z marcipánu.

lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!

lis 01

Družina u strašidel

Družina a strašidla

Děti z družinky se byly podívat na strašidla v Lanškrouně. Během komentované procházky městem se děti dozvídaly zajímavosti o temných místech a strašidlech  Lanškrouně. Bylo to poučné a taky trochu strašidelné.

zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.

čen 27

Pohádkový les

Tradičně zakončují naši žáci školní rok Pohádkovým lesem. Letošní trasa nekončila na "červené skále, ale dalo, až v Koburku. To je takový satelit Výprachtic, že. Na cestě žákům stěžovaly trasu náročné úkoly. I učitelé se pohádkového lesa zúčastnili a nedopadli zrovna nejhůře.

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 14

Poděkování za vzorné děti

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 12

Vlastivědná exkurze 7. třídy

Sedmá třída se vydala na svoji exkurzi do černé Ostravy. Přijali jsme pozvání od rodiny Vendulky a vydali se na dvoudenní putování po stopách železa. První den jsme společně navštívili Svět techniky, kde jsme strávili hodně času. Expozice byly velmi poutavé a čas nám rychle ubíhal.

Novější 1