čen 27

Pohádkový les

Tradičně zakončují naši žáci školní rok Pohádkovým lesem. Letošní trasa nekončila na "červené skále, ale dalo, až v Koburku. To je takový satelit Výprachtic, že. Na cestě žákům stěžovaly trasu náročné úkoly. I učitelé se pohádkového lesa zúčastnili a nedopadli zrovna nejhůře.

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 21

Vlastivědná exkurze 6. a 8. třídy

Žáci šesté a osmé třídy se spojili a vyrazili do rekreačního střediska Podhůra u Chrudimi. Místem jejich pobytu byl DDM Ježkovka v Heřmanově Městci. Dva dny zaplnili návštěvou hřebčína, okruhem kolem Podhůry a také aktivitami v lanovém parku.

čen 14

Poděkování za vzorné děti

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 12

Vlastivědná exkurze 7. třídy

Sedmá třída se vydala na svoji exkurzi do černé Ostravy. Přijali jsme pozvání od rodiny Vendulky a vydali se na dvoudenní putování po stopách železa. První den jsme společně navštívili Svět techniky, kde jsme strávili hodně času. Expozice byly velmi poutavé a čas nám rychle ubíhal.

čen 06
čen 06 1 komentář

Nejlepší výrobek v Pardubickém kraji

Nejlepší výrobek v kraji

Soutěž „O nejlepší výrobek“

kvě 31

Literární soutěž

Ocenění v literární soutěži

Městská knihovna Lanškroun vyhlásila 5. kolo literární soutěže, kterého se zúčastnila i naše žákyně Nela Junková. Svoji práci psala na téma "Rozhodnutí" a zvolila dobře. Za svůj literární počin získala druhé místo. Moc Nele gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

kvě 25

Besídka ke Dni rodiny

Besídka ke Dni rodiny opět plná báječných představení.

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Atletické závody v Lanškrouně

Naši závodníci

Vybraní žáci prvního stupně včera bojovali o své první atletické medaile. A vůbec se v těžké konkurenci neztratili. Celkem posbírali 4 cenné kovy. Svoji kategorii ve sprintu vyhrál Šimon Heger a ve skoku skončil na třetím místě.