pro 13 Doposud nekomentováno.

První sníh

Autor: Bc. Petr Grossmann
První sníh

První sníh a krásné počasí nás vytáhlo ven na čerstvý vzduch. První lyžování bylo opatrné, ale o to více bylo zábavy. Pokud nám to počasí dovolí, budeme chodit na běžky často. Je to přece jen v našem okolí tradiční zimní radovánka.

pro 06 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

Autor: Bc. Petr Grossmann
Mikuláš ve škole

Rok se s rokem sešel a do školy opět zavítal Mikuláš. S sebou si přivedl početnou družinu čertů a dva krásné anděly. Společně prošli školou a postupně pozdravili všechny třídy. Po krátkém proslovu a výchovné chvilce došlo i na sladkou odměnu.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Vánoční jarmark

Jarmark 2018

První prosincový den se ve škole konal již tradiční vánoční jarmark. Za výrobky dětí dorazilo mnoho rodičů, prarodičů i bývalých žáků naší školy. Určitě měli co obdivovat, vánočních předmětů, dekorací a občerstvení bylo opravdu hodně.

lis 29 Doposud nekomentováno.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Autor: Mgr. Lucie Jindrová

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

lis 27 Doposud nekomentováno.

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

Autor: Mgr.Veronika Franková Iveta Krátka
Literární soutěž

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

lis 23

Střední školu obchodu, řemesel a služeb

Autor: Foto a text Romana Prokopová
SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk

NÁVŠTĚVA...Deváťáci a osmáci navštívili Střední školu obchodu, řemesel a služeb v Žamberku. A co zde viděli, slyšeli a zažili? Seznámili se s historií školy. Ta sahá do roku 1956. Zajímavostí je, že sídlí na zámku. Nejdůležitější ovšem byla prezentace učebních oborů.

lis 22 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starších žákyň

Autor: Grossmann Petr

Žákyně osmé a deváté třídy reprezentovaly naši školu již tradičně v Jablonném nad Orlicí. V konkurenci pěti týmů si vedly velmi dobře.  Po menších problémech s výstrojí se náš tým pustil do prvního zápasu, kde nás čekal domácí tým. Utkání bylo celou dobu nečekaně vyrovnané.

lis 20

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽĚ

Autor: Text: Mgr. Lucie Jindrová, Mgr. Veronika Franková
Školní kolo recitační soutěže

Dne 20. 11. 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže, na kterou se připravilo 18 žáků. Zazněly zajímavé texty (i vlastní tvorba) a pro porotu byl výběr nejlepších velice obtížný. Naši školu na recitační soutěži v Letohradě „Nebojte se klasiků“ bude reprezentovat 14 žáků.

lis 10 Doposud nekomentováno.

VÝPRACHŤÁCI na Techné v Bühleru

Autor: Text a foto Romana Prokopová

Plný autobus dětí a rodičů odjel na zážitkový den, který byl připraven pro žáky se zájmem o techniku. V rámci Techné se žáci zúčastnili soutěže zručnosti a technické tvořivosti. 31 našich soutěžích připravilo exponáty do soutěže: lego, dřevo, fischertechnik, merkur, modelář. Slavili jsme úspěch.

lis 08 Doposud nekomentováno.

DOPOLEDNE V LANŠKROUNSKÉ KNIHOVNĚ

Autor: Foto a text: Hana Katzerová