Štítky:

Novější 1 3 9 16 24
bře 15

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky k dosažení cíle č. 172 zakoupením digitálních technologií a vybavení za účelem dálkového studia.

úno 06

Zdravá 5

Autor: Mgr. Petr Grossmann

V úterý k nám zavítala paní školitelka z nadace Albert. Zdravá 5 je projekt, který ukazuje dětem zásady zdravé výživy. Opírá se pět základních pilířů. Žáci se dozvěděli složení potravin a také si zkusili nějaké připravit.  Všem se jejich pokrm povedl a mohli se pochlubit krásným oceněním.

pro 02
lis 06

Bobřík informatiky

Bobřík informatiky

Počátkem listopadu se tradičně koná soutěž „Bobřík informatiky“. Letos jsme se zúčastnili i s prvním stupněm. A jak se nám dařilo? V kategorii Benjamin máme tři úspěšné řešitele, kteří dosáhli skvělých výsledků a budeme čekat na celkové pořadí. Nejúspěšnějším řešitelem se stal David K.

říj 18

Exkurze v rybářství

Exkurze do rybářství

V rámci výuky přírodopisu jsme vyrazili s žáky sedmé třídy a panem učitelem Moravcem do rybářství v Jablonném nad Orlicí. Zvolili jsme i pěší cestu z Orliček do Jablonného po červené turistické stezce. Cestou jsme pozorovali začátek podzimu v přírodě.

říj 02

Výlet na rodinný singeltrack

Singeltrack

Osm odvážlivců a pan učitel se vydalo na dobrovolný cyklovýlet na nový rodinný singeltrack na Bukové hoře. Za krásného počasí jsme se vydali přes Valteřice na Bukovou horu. Po hodince hezkého stoupání jsme byli na místě. Po sjetí pár zatáček se objevili technické problémy, které nás zdržely.

zář 01

VYLEPŠUJEME

Autor: Mgr. Romana Prokopová
komín školy

čen 28

Atletické přebory 1. stupně

Atletické přebory

Atletické přebory 1. stupně

čen 22

Přírodovědná vycházka 6. třídy a hodnocení EVVO

Přírodovědná procházka

Po úvodní procházce v září jsme se vydali se šestou třídou na další přírodovědnou procházku. Vydali jsme se do nedaleké Záhory k vodním stavbám. Cestou jsme měli možnost pozorovat skot, slepýše, let káněte, straky, mravence a jejich domov, kapry a amury, bruslařky, vážky, ovce a vysokou zvěř.

čen 20

UČENÍ HROU